אמש נכנס לבית "האח הגדול" דורון מירן כחלק ממשימה, ואחרי שבעונה שלו הסתבך לא מעט באמת ציפיתם שהפעם ביקור הנימוסים יגמר בשקט? אז זהו, שזה ממש לא מה שקרה.

החל מאתמול בלילה, אז היה הביקור שבמהלכו התבטא דורון שלא לרוח צבא האמת של שי חי, הוא ואשתו מותקפים בגל טלפונים והודעות מקללות, איומים, הכפשות ושאר בדברים שרק אור סיונוב שחוותה אותם ממש לאחרונה יכולה להזדהות איתם.

בעקבות המתקפה הלא נעימה החליטו הזוג מירן להגיש תלונה במשטרה, כשהם מוכנים לתת את כל מספרי הטלפון שהטרידו אותם מאז אתמול בלילה, אבל רגע לפני שזה קרה נכנס לתמונה הסוכן של מירן, יריב נתי, שהחליט לנסות ולפנות לשי חי, תניה והסוכנים שלהם, בנסיון לפתור את הדרמה בלי התערבות משטרתית.

מקורבים לדורון מספרים שמבחינתו שי חי הוא האחראי הישיר להטרדות, מאחר והוא עומד בראש הצבא שלו, מגבה אותם, נותן גב ומאפשר לזה לקרות. לטענתו שי חי לא מתנער מזה ובינתיים, הם מקללים ומאיימים על אישה וילדים.

עוד מספרים מקורבים לו שהוא נסער מאוד ואומר כי מדובר בבריינות שמשתלטת על חייו ועל חיי משפחתו, וזה הגיע למצב שמעריצים של שי חי אף התקשרו למועדונים בהם הוא צפוי להופיע והזהירו שאם אכן יופי שם, הם יגיעו לעשות בלאגן.


לחבריו מספר מירן שהוא היה בהלם מהמתקפה, שמדובר בתוכנית טלוויזיה ושהוא אוהב את כל הדיירים, בלי העדפה ספציפית, וכל חטאו היה שאמר להם שעכשיו הם בבית ומה שהיה עם שי חי לא מעניין, שיתמקדו בעצמם ושכולם אוהבים אותם בחוץ.

לדבריו, הוא רק רצה לחזק את הדיירים ולא התכוון לפגוע באף אחד. הוא דווקא נהנה לצפות בשי חי וחושב שהוא דמות ריאליטי מדהימה, אבל יש גבול, מאז שיצא מהבית המעריצים שלו מאיימים עליו במכות ורצח, קללות קשות, והוא לא מוכן לשתוק.

דורון הסביר למקורביו שעל אף ששי חי לא זה ששלח את המעריצים, הוא אשם כי נתן יד לתופעה הזו של אלימות ובריינות שחצתה את גבולות הרשת והגיעה עד לטלפונים הפרטיים של אנשים שונים.

מירן, לא צחוק.

"שי חי הוא דמות ריאליטי מדהימה, נהניתי לצפות בו בדיוק כמו שנהניתי לצפות בשאר הדיירים. גם אני הייתי בבית האח הגדול, גם לי יש מעריצים, אני מבין שאנשים אוהבים אותו אבל ברגע זה הם רק פוגעים בו, בי ובמשפחה שלי. אני באמת מבקש להכניס את הדברים לפרופורציות ומעדיף לפתור את העניין ברוח טובה, אבל אם לא יופסקו ההטרדות לאלתר אנחנו נצטרך לפתוח בהליכים ולערב את גורמי החוק".

נציגי צבא האמת בתגובה:

"הצבא לא מודע לעניין, בכל מקרה אנחנו מגנים כל תופעה של הכפשות כלפי אנשים זרים, אם הדבר נעשה על ידי אנשים הקשורים לצבא האמת אנחנו נדע לדבר איתם".

שי חי בתגובה:

כפי שביקשתי, אני חוזר ומבקש מכל אוהבי ותוממכי שלא לאיים ו/או לפגוע באף אדם. הצטערתי לשמוע על תגובות שקיבל דורון מירן. אין שום הצדקה לאמירות פוגעניות כלפיו ואני מאמין ומקווה שזה יפסק באופן מיידי. סובלנות, אמפטיה וחמלה הן אבני דרך אותן אני מבקש מכולם לאמץ".

דורון מירן (צילום: סיגל שילמן)
מי מתעסק עם דורון? | צילום: סיגל שילמן
שי חי. התחפושת הכי מבוקשת (צילום: מאקו)
צבא האמת של שי חי, כמובן | צילום: מאקו
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם