לא היינו נוטים להתעניין יותר מדי במשפחות של הסלבס אבל כשמדובר במשפחה שהיא פרקטיקלי קונצרן כמו משפחת רפאלי, אין ספק שהפרטים עליהם בני המשפחה לא מתראיינים מסקרנים בהרבה.

אחרי שאתמול הכרתם לעומק את האישה והמנוע הדוחף מאחורי בר רפאלי, ציפי לוין-רפאלי, עכשיו החליטו בתכנית "הכול אישי" ללכת אפילו רחוק יותר, עד בעלה הראשון של ציפי, שוקי בן פורת.

כשרפאלי הייתה בת 18 הכירה את איש הבוהמה, איתו התחתנה ועברה ללונדון, שם הביאו את בנם המשותף היחידי, ניל. אותו פורת התראיין לתכנית וסיפר על הפרידה מציפי ועל החלק שיש לו בפרק ב' המוצלח שלה.

על הפרידה ממנה אמר כי "בשלב מסוים נפרדו דרכינו בלי שום... אני לא ארחיב אבל נפרדו דרכינו". בן פורת נשאל אם הכיר את רפי רפאלי, אביה של בר ובעלה השני של ציפי. "הסיפור של רפי רפאלי הכי מעניין", השיב.

עוד ב-mako סלבס:

"כשאני נפרדתי מנישואיים השניים, בגירושים שלי הלכתי לגור במושב ניצני עוז. קניתי לי סוסה אצל מי? אצל בנאדם בשם רפי רפאלי והתחלנו יום יום לצאת לרכוב על הסוסים בעמק חפר והקשר שבינינו נורא התהדק. גבר גבר וחבר החברים. אמרתי לו 'אתה יודע מה? יש לי בת זוג בשבילך'. אומר לי 'מי?' אמרתי לו 'אשתי'. הוא אומר לי 'יאללה, חלאס, אשתך, מה".

לקחתי אותו הביתה. אז ציפי הנחתה והיו לי כמה קלטות שלה מנחה, ואני מראה לו את ציפי והוא אומר לי 'מה זה, מה זה הדבר הזה?' תבין, היא הייתה, אני אומר לך באחריות, יותר יפה מבר. פשוט יפהפייה, הכי יפה בארץ. ואז אני בא והוא אומר לי 'מה זה, תגיד לי מה זה. מאיפה אתה...' לא ראיתי דבר כזה יפה בחיים.

אמרתי לו 'עזוב יפה, אתה יודע איזה בחורה חמה ונחמדה וטובה ונעימה וישרה'. הוא אומר לי 'עכשיו אני רוצה לנסוע'. אמרתי לו 'יאללה, מגיע לך. אתה, אתה גבר שבגברים, מגיע לך. בוא נעלה על האוטו. נסענו לכיכר המדינה. נפגשו. באותו לילה הם עשו כבר את בר".

_OBJ

_OBJ

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם