יוצא "האח הגדול", דודי מליץ, מקפיד זה שנים שלא להגיע לכותרות, אבל כעת זוכה עונת ה-VIP ואיש יחסי הציבור שב לתשומת הלב הציבורית ועוד בעקבות סכסוך מתוקשר עם ראש עיריית קריית אונו.

אנחנו יודעים שזה נשמע מופרך אבל בואו ננסה בכל זאת: עיריית קריית אונו ערכה טקס חנוכת קיר טיפוס מחודש בעיר בנוכחות ראש העיר, ישראל גל.

טרם טקס ההשקה של קיר הטיפוס, נערך בעיר מכרז הקובע איזו חברה תזכה לבנות את קיר הטיפוס שלה בעיר. מליץ, שמשרדו מייצג חברה המתמחה בתחום שזכתה בעבר במכרז והפסידה בנוכחי, הגיע למקום.

נוכחים במקום טענו כי מליץ נכח באירוע במטרה לתקוף את ראש העיר על רקע הפסדה של חברת אלפא אפיקים, אותה חברה עבורה מליץ עושה יחסי ציבור, שסירבה לקבל את תוצאות המכרז שנעשה בעניין.

עוד ב-mako סלבס:

עוד הוסיפו בעירייה כי בחברה סירבו להשלים עם ההפסד עד כדי כך שעתרו לבית המשפט המחוזי, שדחה את העתירה ואף דרש מהם לשלם הוצאות כבדות. במקביל טענו כי מליץ והלקוח שלו מריצים מסע הסתה כנגד ראש העיר מזה תקופה ארוכה. לטענתם, ראש העיר הגיש תלונה במשטרה נגד מליץ על תקיפה ומליץ עוכב לחקירה.

מצדו של מליץ, לעומת זאת, מציגים גרסה אחרת לגמרי לסיפור. מקורביו טענו כי הוא נכח באירוע על מנת להפנות אל ראש העיר שאלות נוקבות הנוגעות להתנהלותו במהלך המכרז.

עוד הם טענו כי ראש העיר בסך הכול פנה לניידת משטרה שבמילא נכחה במקום וניצל את ההזדמנות כדי להתלונן עליו. מליץ עוכב לחקירה כשבסביבתומתעקשים כי הסיבה לא הייתה תקיפה אלא תלונה על הפרת סדר, שלאחריה שוחרר לביתו כעבור שעות ספורות בלבד.

מליץ, מה עכשיו?

"אני מבין שהשאלות ששאלתי את ראש העיר לא היו נוחות לו. אופורטוניסט שמצא אפשרות לטפול עליי עלילות שווא בפני המשטרה כדי להימנע מהצורך ולענות על שאלות שקשורות בניקיון המכרזים אותם הוא עורך. ברור שלא הייתה שום תקיפה, לא מילולית ולא פיזית, המאורע צולם והועבר לידי המשטרה. אני תופס את ניסיון סתימת הפיות במקרה הזה כמו גם את המכרז שפסלו לאותו ראש עיר ועליו הוא ממאן לדבר כחלק מאותה מגמה בעייתית של חוסר שיוויון וחוסר דמוקרטיה אליה צועדת קרית אונו".

מעיריית קריית אונו נמסר כי מליץ "פוצץ" טקס חגיגי שנערך לרגל פתיחת קיר הטיפוס המחודש, שנערך אמש בהשתתפות קהל רב של הורים וילדים שאמורים היו לצפות בתצוגת טיפוס מרהיבה של ילדי העיר הפעילים בענף ספורט מרתק זה ובהשתתפות בני משפחת ארבר, שקיר הטיפוס קרוי על שמה של בתם הספורטאית איילת.

ראש עיריית קריית אונו, ישראל גל: "לצערי, על השמחה העיבה העובדה שהותקפתי ע"י צמד בריונים שנעצרו מיד הודות לשוטרים שנכחו במקום. ראיתי את האכזבה בעיני הילדים שהתכוננו לאירוע הספורטיבי והפרובוקציה שיצר במקום דודי מליץ גרמה להפסקת האירוע. אמרתי בעבר ואני מקפיד ליישם: אפס סובלנות לאלימות".

ראש עיריית קריית אונו ישראל גל (צילום: באדיבות ויקיפדיה - nitsan99)
דרמה. ישראל גל, ראש עיריית קריית אונו | צילום: באדיבות ויקיפדיה - nitsan99

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם