זה היה קצר: קים, קניה, נורת' וקלואי יצאו הבוקר ממלון מצודת דוד בירושלים, שם שהו, נסעו לשדה התעופה בן גוריון ומשם, לאחר ביקור בזק של פחות מ-24 שעות בארץ הקודש, עלו על מטוסם הפרטי ועזבו אותנו.

אנחנו, כמובן, לא יכולים להסתיר את האכזבה שלנו מכל העניין - שכן ידענו שהביקור הזה הולך להיות קצר, אבל לא עד כדי כך.

עוד לפני שזה קרה, השכימה המשפחה קום וניצלה את העובדה שמסביב כולם עוד ישנים כדי להשלים את הביקור בכנסיית הקבר, שם ערכו סיור מרגש. קים הגדילה לעשות ושיתפה את מעריציה ברחבי העולם ברגע, כשהיא כותבת "בוקר טוב ירושלים, קמנו ממש מוקדם לראות את האתר בו צלבו את ישו".

עוד ב-mako סלבס:

התכנון המקורי של המשפחה היה להגיע כבר אתמול בערב לכנסיית הקבר, אלא שאז הבינו כנראה שאחרי ההמולה בכנסייה הארמנית, אין להם מה להמשיך ליעד הבא, בו מחכים להם אלפי מעריצים וכלי תקשורת - והחליטו לדחות את המשך הסיור להבוקר.

ואכן כך היה. לאחר שהמשפחה סיימה את הביקור בכנסייה הם המשיכו גם לגן הקבר, כשכל הסיור מתועד לסדרת הטלוויזיה המפורסמת שלהם. כידוע, הקרדשיאנס הם נוצרים אדוקים, ועל כן לא ויתרו על ביקור בכנסייה הקדושה שנמצאת בעיר העתיקה בירושלים - האתר בו מרבית המסורות הנוצריות רואות את צליבתו, קבורתו ותחייתו של ישו.

למי שממש שבור מהעזיבה, נעדכן כי הסובבים מהפקת התוכנית מספרים כי במהלך הביקור בכנסייה, קים בישרה לאנשי ההפקה שהיא נרגשת ונלהבת ממה שהיא רואה וחווה ביממה האחרונה - וכי היר וקניה מתכוונים לחזור לבקר פה בקרוב, אולי אפילו בהרכב נרחב יותר. לנו רק נותר להגיד אמן. 

אין תמונה
הביקור הבוקר בכנסיית הקבר
אין תמונה
זה מה שהם ראו לפני שעזבו - במקום אותנו
קים וקניה סועדים במונא
נותרנו עם לב שבור והתמונה עם ניר ברקת

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +