זה רק אנחנו או שבתקופה האחרונה נדמה שהסלבס מתחילים לפקוד כדרך קבע את תחנות המשטרה עם הגשות תלונה כאלו או אחרות? הנה תראו, עכשיו למשל הגיע תורו של טום קשתי - שהתייצב במטה מרחב ירקון כדי להתלונן כנגד מתחזה.

תחילת הסיפור לפני מספר ימים, אז קיבל קשתי טלפון ממעריצה שרצתה לדבר איתו לגבי מה שלדבריה היה בילוי משותף שקבעו. קשתי המבולבל לא הבין במה מדובר, בעוד הבחורה מתייחסת לתקשורת שכביכול התנהלה ביניהם דרך הפייסבוק.

לאחר בירור קצר, הסתבר שבחור אנונימי התחזה לקשתי והחל לפתח מערכות יחסים דרך הפייסבוק עם בחורות שונות - כשהוא לא מסתפק רק בקשר וירטואלי, אלא אף עובר לשיחות טלפון עם חלק מהן, כשהן עדיין בטוחות כי מדובר ביוצא "המירוץ למיליון".

עוד ב-mako סלבס:

קשתי, שקיבל הוכחה לעניין לאחר שאחת הבחורות הקליטה עבורו את אחת השיחות עם המתחזה, היה בהלם כשהבין במה מדובר ומיד ניגש להתלונן במשטרה.

במקביל, פנה קשתי למתחזה והבהיר לו כי הוא יודע מי הוא וכי הוא מציע לו לחדול מיד ממעשיו ולמחוק את הפרופיל המזויף. כנראה שהשיחה עבדה, שכן בינתיים נמחק הפרופיל לאלתר (מה שלא מונע כמובן את העובדה כי החשוד יזומן לחקירה בקרוב).

מטום קשתי נמסר בתגובה:

"זה מעצבן שלוקחים לך את הזהות, במיוחד שיכולים לפגוע או להגיד דברים שבכלל לא קשורים אליך. אני שמח שכרגע הבעיה נפתרה ומאחל לאותו אדם רק טוב".

טום קשתי (צילום: מתוך פייסבוק)
כך זה נראה בפייסבוק. המתחזה של קשתי | צילום: מתוך פייסבוק
טום קשתי (צילום: אביב חופי)
העיקר שהעניין נפתר | צילום: אביב חופי

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +