טוב, תודו שמדובר בחברה טובה! אחרי דנה אינטרנשיונל, אמיר פיי גוטמן, עדן בן זקן, עומר אדם ושרית חדד, גם הזמיר מקריית עקרון, דודו אהרון, נותן את תרומתו הלא צנועה לקהילה הגאה בישראל.

מצעד הגאווה, שיתרחש ביוני הקרוב, כבר מזמן הפך להיות מוסד תל אביבי עבורו מגיעים אלפי תיירים מרחבי העולם כדי לצעוד ולהזיע ברחובות העיר ולהרים באחת מהערים הידידותיות ביותר לקהילה.

בתקופה האחרונה שמו של דודו נקשר בעיקר בסיפורים רכילותיים - מהסכסוך המתוקשר עם אימא ציפורה ועד המאבק המשפטי מול המנהל האישי לשעבר. כך שהחזרה לכותרות בקונטקסט מוזיקלי היא רק מבורכת עבורו.


בימים הקרובים דודו עתיד לצלם את הקליפ של השיר ביוזמת הבר הגאה "אוויטה" ויחד עם לא אחרת מאשר תותית בלוקיישנים שונים, כשאנחנו יכולים לספר שאחד מהם יהיה מתחם הכושר "גו אקטיב" ואנחנו נשבעים לכם ביקר לנו, נו פאן אינטנדד! אז האם זה יהפוך אותו לגיי אייקון? מקווים בשבילו שכן.

עופר מנחם, איש יחסי הציבור של אהרון, בתגובה: "דודו ידוע כאמן חוצה קהלים וגילאים, אמן אהוב על כולם, בעבר הופיע בליין האריסה, בפני קהל הקהילה והתקבל בהמון אהבה. החיבור תמיד היה שם, על עוד פרטים בנוגע לשיתוף הפעולה נעדכן בהמשך".

 

דודו אהרון (צילום: ברק פכטר)
ככה תבוא. בול בלוק הזה | צילום: ברק פכטר

דודו אהרון והחברה  (צילום: אביב חופי)
תבוא להרים? הגירלפרינד שיר רוזנבלום | צילום: אביב חופי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם