אנחנו די סגורים על זה שהכוכבת העולה, חן אמסלם, לא ממש הבינה מה משפט אחד קטן שכתבה בעמוד האינסטגרם שלה - שם יש לה קרוב למאה אלף עוקבים - יכול לעשות.

אמסלם העלתה תמונה שלה ממתינה להסעה שתקח אותה להצגה "שיער", בה היא מככבת. מתחת לתמונה היא כתבה "אם כבר לחכות להסעה אז בסטייל" והוסיפה "עד מתי קריית מוצקין", שם התקיימה ההצגה.

מתברר שהיו לא מעט מעריצים ועוקבים שפירשו את המשפט הזה בצורה מעליבה ומתנשאת ולא הרבה אחרי שהפוסט עלה לאוויר, הוא גרר אוסף תגובות זועמות במיוחד.

בתגובה אחת נכתב "חן, ההצגה כיפית ואת משגעת.. אבל תשוקה למקצוע צריכה להיות בכל מקום אליו את מגיעה, כן, קריית מוצקין זה לא המרכז ואפילו לא חיפה.. אבל אנשים הגיעו, צפו ונהנו.. היה יכול להיות נחמד אם זה היה הדדי, ולא עד מתי.. חבל".

עוד ב-mako סלבס:

"בתור קרייתית שגם הלכה לראות אותך באמפי מוצקין בשיער ראשון שעבר... קצת מאכזב הסטטוס שרשמת... חבל". וגם, "כאילו מה הבעיה במוצקין, את לא חייבת לבא לא מחריכים אותך כניראה שאת במציאות כמו בסדרה יצבועה"..

"היא כתבה עד מתי מוצקין למה למה היא לא כותבת עד מתיי תל אביב כי היא מתנשאת", וגם, "סיזיפי, מעייף, זה לא מעניין יקירי. את בחרת במקצוע הזה, הקהל הוא חלק ממך ולא רצוי לזלזל..

"הייתי מצפה דווקא שאם היא מגיעה ממקום כמו עפולה, פריפריה, היא תבין את טעותה.. היא באמת מוכשרת ואני מאוד אוהבת את העבודה שלה בטלויזיה, על במת התאטרון.. אבל זלזול בקהל שלך זה גם פגיעה בעצמך, על כך – חבל".

כמובן שמנגד, מעריציה של אמסלם נחלצו לעזרתה והסבירו כי לא הייתה בדבריה כוונה לפגוע וכי הם הוצאו מהקשרם. את תושבי צפון הארץ זה לא הרגיע. מעניין איך שוגה הייתה מגיבה. 

מאור זגורי, חן אמסלם (צילום: mako)
ממי, לחשוב על זה שוב. זה הכול | צילום: mako
מאור זגורי, חן אמסלם (צילום: mako)
המלצתנו: תישארו במרכז בקרוב | צילום: mako

 עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +