עבר מלא זמן מאז שעמיר בניון עשה פרובוקציה, לא? אז הנה הוא בא, רגע לפני סוף השבוע, כדי לשחרר אתכם בנעימים לעוד סערה תקשורתית מבית היוצר שלו כשהתראיין לתכנית "אנשים" ונשאל על עולם המוזיקה המזרחית.

המעמד שלך בעולם המוזיקה הישראלית הוא מעמד מרשים מאוד.

"זה לא אומר לי כלום. המילה 'מעמד' אפילו מחליאה אותי. עולם המוזיקה מחליא אותי עוד יותר. סליחה שאני אומר את זה. לא אכפת לי, לי מה שאכפת זה הקהל".

הראש הסתובב?

אין ראש שלא הסתובב. הסתובב קצת בהתחלה אבל הסתובב כנראה עד שנתפס לו הצוואר. אני ואני ואני נמאס באיזשהו מקום. צריך כבר להיגעל מעצמך באיזשהו שלב. אדם צריך להגיד לעצמו: 'הבנתי, סטופ'. מה זה החיים? למחוא כפיים ולהכיר בחורות?"

יש אמנים שחיים ככה עד היום.

"הם חושבים שהם חיים. הם בכלל לא יודעים מה זה לחיות".

אני תוהה איך אתה רואה את כל סיפור אייל גולן?

"הצד הקנאי שלי כלפי הילדה שלי או האחות שלי, יש לי שם רגישות כל כך חזקה. שהרבה פעמים אני פוחד להביע את דעתי, כי היא נחרצת מאוד. חס ושלום שלא נדע מצרות וכזה דבר יקרה לבת שלי, אני לא אעמוד בזה. אני לא אצא מזה. זאת אומרת שהגיע סוף העולם מבחינתי לכל הנוגעים בדבר. הם זכו פה לרגע בו כבר אין זכות קיום מבחינתי".

תשמע, זה עשה הכתמה, זה הכתים. אגב, הציבור מכבד בחזרה, הציבור הפכפך.

"זמר כמו זוהר ארגוב, זה ידוע שהוא אנס מורשע. עשה מה שעשה. ואתה מתאמץ כל כך הרבה שנים בשבילו, לעשות לו כל מיני חגיגות של המלך. מה אתה רוצה שאני אגיד לך, את מי אני אאשים?"

אייל גולן  (צילום: שוקה כהן)
"כזה דבר יקרה לבת שלי, אני לא אעמוד בזה". אייל גולן | צילום: שוקה כהן
זוהר ארגוב
"אנס מורשע". זוהר ארגוב

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם