ארבעה חודשים של זוגיות מתוקשרת יותר מזו של ביבי ושרה נתניהו, הספיקו ליוכי אפוליאון ומאירי שמש, מתמודדי המירוץ למיליון, לפרק את החבילה המסוקרת ולהיפרד.

רק לפני כחודשיים סיפרנו לכם על הזוג החדש שהכיר במהלך צילומי תכנית הריאליטי כשהם למעשה מתמודדים זה נגד זו, ומאז נדמה היה שהשניים לא נפרדים לרגע.

הזוג זכה ללא מעט חיצי ביקורת שהושלכו לכיוונו לאחר שבאתרי התקשורת השונים טענו כי הזוגיות מפוברקת לחלוטין. נטען כי השניים מנסים לסחוט עוד תשומת לב תקשורתית ולהסתיר כמה סודות על הדרך. 

עוד ב-mako סלבס:

אנחנו דווקא נורא רצינו להאמין כי מדובר בהמצאה והשניים אכן מאוהבים עד הגג כפי שהם מספרים אולם מרגע שנודע לנו דבר הפרידה, גילינו מסכת הכחשות מבולבלת שגרמה לנו להבין כי המחויבות הרגשית העיקרית בקשר הזה היא זו אל האייטמים באתרי הרכילות.

על מה אנחנו מדברים? אז תשמעו סיפור. השניים נפרדו ממש לאחרונה ובעוד שמאירי שמר על פרופיל נמוך, יוכי הייתה דווקא זו שחשפה את דבר הפרידה באוזני התקשורת. בדיוק בגלל זה פנינו אליה בבקשת תגובה, עליה זכינו למענה המוכר "אין תגובה". יבש, לקוני אך לגמרי לגיטימי בעינינו.

אולם כמה רגעים לאחר שפנינו גם אל מאירי בבקשת תגובה, יוכי מיהרה לחזור בה מאותה ידיעה שהיא הפיצה כשלא רק שהיא מבקשת שהפרידה לא תפורסם מפאת "כבודו של מאירי", אלא כשהיא מאיימת כי במידה וכן יפורסם הסיפור, היא תעלה מיד תמונה של השניים מתנשקים מתוך הסטוק שוודאי יש לה לעת חירום. התמונה, אגב, אכן עלתה לחשבון האינסטגרם שלה.

אז מאחר שאנחנו פחות בקטע של סילוף האמת ומערכות יחסים מתוכננות בקפידה פחות עושות לנו את זה, החלטנו לקחת את הסיכון הנורא מצעדיה של אפוליאון ולעדכן אתכם על הפרידה. כל זה ממש לא אומר שלא תראו את השניים דוהרים לאירוע יחד או את יוכי מפרסמת שלל הצהרות אהבה אבל אנחנו מצדנו נאחל לשניים זוגיות אמיתית בהמשך.

אין תמונה
עומדת בהבטחות. התמונה שיוכי פרסמה

יוכי אפוליאון ומאירי שמש (צילום: מתוך האינסטגרם של יוכי אפוליאון)
אז, כשהם נסעו לצימר ועוד האמנו להם | צילום: מתוך האינסטגרם של יוכי אפוליאון

יוכי ומאירי (צילום: רפי דלויה)
מאמי, תפסיק לשמור תמונות לעצמך ותעביר לאתרים | צילום: רפי דלויה

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +