איי... איזה שבוע שקט, נכון? כבר מזמן שאף אחד לא הסתכסך עם פאר טסי. איזה מזל שעופר לוי דאג להתראיין ולפתוח קצת את שעל ליבו עליו, ועל שאר הזמרים בביצה.

הזמר הוותיק התראיין לתוכנית "בחצי היורם" עם יורם סוויסה, ברדיו דרום, ושם הוא הוציא מספיק מילים שיכולות להבעיר את כל עולם הזמר המזרחי עוד לפני שנגיד שלוש פעמים אייל גולן.

כמנה ראשונה עופר לקח את הזמר הכי מזוהה עם דרך השלום וסיפר: "את פאר טסי הכרתי לראשונה באירוע של אייל גולן. כשאני שמעתי את פאר טסי אני חשבתי שזה דנה אינטרנשיונל".

"לא הכרתי את פאר טסי וכששמעתי 'פאר טסי' או התנגן לפעמים פה ושם, אמרתי לעצמי שזה בטח דנה אינטרנשיונל בשיר חדש", הוא מסביר וממשיך, "כזה להיט, פתאום, אתה לא מכיר את הזמר, אז ההיגיון אומר שזה זמר ותיק שאתה כן מכיר". או זמרת, במקרה הזה.

עוד ב-mako סלבס:

בהמשך עופר דאג לספר גם לשאר הזמרים מה הוא חושב על היצירה שלהם ואפילו לתת להם ציונים, כן כן, כאילו היה זה "בית ספר למוסיקה" והוא יורם גאון: "אייל גולן זה זמר מעולה, שלמה ארצי זה זמר מעולה. משה פרץ זמר טוב, לא מעולה. דודו אהרון כמעט טוב. הם חקיינים של אייל, זה עדיין לא זה. אייל שר יותר יפה מישי לוי"

לסיכום, אתם ממש לא צריכים להרגיש רע עם עצמכם שאתם ממש לא מבינים מה לוי רוצה, כי גם לזה יש הסבר פשוט למדי, לדבריו, "אני בא מאצילות במוסיקה, אתם לא באים מאצילות". אאוצ' עופר, אאוצ'.

_OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם