אייל ברקוביץ' רגיל לעמוד במרכזן של שערוריות אבל אלו שפוקדות אותו בשנה האחרונה מצליחות לערער אפילו את הכדורגלן לשעבר ששב לכותרות כעת בעקבות פרשת הטרדה מינית לכאורה.

למי שלא עוקב אחר עלילותיו של הקוסם, נזכיר כי בשנה האחרונה ברקוביץ' נפרד מבת זוגו ב-30 השנים האחרונות, החל בזוגיות חדשה עם בת זוג צעירה ממנו ואף הביא עמה לעולם בן קטן השנה.

בעקבות הדרמה הזאת, מגיש הטלוויזיה ביקש להרים תחקיר על ברקוביץ' וזכה ממנו למענה בדמות הודעת סמס בה נכתב: "אתה חושב שאני פראייר, אה? תזדיין יא הומו". קלאסה.

העימות עם אתגר הכניס לקלחת גם את מגישת הספורט לשעבר, בקי גריפין, שאמנם מתגוררת בניו יורק בימינו אבל זכתה לראות את ברקוביץ' מתנוסס בכותרות. גריפין העלתה בפרופיל הפייסבוק שלה פוסט קשה שמאשים את ברקוביץ' בהטרדה מינית, כולל פירוט מדויק של ההתרחשות.

עוד ב-mako סלבס:

תגובתו של ברקוביץ', כצפוי, לא איחרה לבוא כשהתייחס לפרשה אמש בתכנית הספורט שלו ושל אופירה אסייג ברדיו תל אביב. "לא הייתה ולא נבראה", פסק ולצערנו, לא הסתפק בזה. 

"יש סערה סביבי אבל אני אגיד לך את האמת, אני יותר מבסדר כי מי ששלם עם עצמו, ישן טוב בלילה", סיפר ברקוביץ' והוסיף: "אחותי התקשרה אליי אחרי שהתפרסמה הכתבה עם הבחורה הזו שאני לא רוצה להגיד את שמה, כי היא לא שווה את הפרסום הזה, ושאלה אותי אם ישנתי טוב בלילה - אמרתי לה שישנתי נהדר, שמונה שעות, אז מה זה אומר? בנאדם שישן כל כך טוב? זה אומר הכל".

הוא כמובן לא ויתר על התייחסות ישירה לגריפין, עליה אמר: "לגבי הבחורה הזו אני רוצה להגיד לך, חוץ מלבקש פרסום ולדרוש תשומת לב, אני לא זוכר את הבחורה הזאת, לא יודע מה היא רוצה". 

ברקוביץ': לא היה ולא נברא (צילום: מתוך הסדרה "שחקן זר")
מגיב להאשמות הקשות | צילום: מתוך הסדרה "שחקן זר"

"אני רק הסתכלתי קצת על העבר של הבחורה הזאת, לפני חודש היא רבה עם עומרי כספי וארוסתו בריב מאוד מתוקשר, לפני חצי שנה היא לכלכה על נינט טייב שלא יודעת לשיר, לפני שנתיים-שלוש היא תבעה את אל על שנשפך עליה כוס תה וזה פגע לה בקריירה, אז הבחורה הזו רק מחפשת פרסום. אז מה שאני מציע, כמו שכתב לי חבר טוב - דפדף דפדף. אז בואי נדפדף".

אם אתם תוהים מה לדעתו אמור לקרות בנקודה זו, הוא אומר: "אם בחורה נטפלת למפורסם בקלות כזו, היד כל כך קלה על ההדק, אז היא צריכה להיענש אם זה לא נכון. אני בנאדם מאוד חזק ואני לא סופר מה אומרים וכותבים, אבל בנאדם חלש אופי, שיש לו משפחה וילדים, ואחת כזו אחרי עשרים שנה באה ואומרת שהבחור הזה התחיל איתה וכל המדינה מדברת עליו, בנאדם יכול להתאבד על דבר כזה. והיא לא מקבלת עונש, היא יושבת במקרה הזה בניו יורק, בסלון, כתבה איזה פוסט ועכשיו שאייל יתמודד עם זה", הוא מתלונן.

בקי גריפין (צילום: חדשות 2)
"את צריכה לדעת שאם את סתם אמרת שטות, את צריכה לשלם על זה" | צילום: חדשות 2

אבל כשמדובר בהאשמות כל כך כבדות, ברקוביץ' לא מתכנן להסתפק בתגובה חריפה: "היא ממחר תטופל על ידי עורך דין. ואני מצפה שיהיה חוק במדינה שיגן על מפורסמים, אם בחורה טוענת שמישהו הטריד אותה שתלך למשטרה ויזמינו אותו לחקירה. אם היא לא הולכת למשטרה, היא לא יכולה להגיד את זה". לדעתו, "אם את לא הולכת למשטרה, סימן שזה לא קרה. את לא יכולה להרוס לבנאדם ולמשפחה חיים ולשבת בבית ולשתות כוס תה חם עם נענע, את צריכה לדעת שאם את סתם אמרת שטות, את צריכה לשלם על זה". 

אז מה יש לגריפין להגיד על המתקפה של ברקוביץ'? היא את דעתה כתבה לא בפוסט אחד אלא בשניים ואם מישהו יכול לעשות טובה ולהעביר את המסר לברקוביץ' נטול הפייסבוק, בקי ואנחנו נודה לו.

 

אין לו פייסבוק, אז תעבירו לברקו:1. אתה היית צריך לעבוד קשה כדי להתפרסם. ואני... הייתי במדורי הספורט לפניך, ארבעה ימים א...

Posted by Rebecca Griffin on Sunday, February 21, 2016

״אין לי מושג מה היא נזכרה בזה עכשיו״, אמר ברקוביץ בתכנית הרדיו שלו ושל אופירה אסייג, נכון? הוא, בעצם, הודה במעשה.״אם ה...

Posted by ‎Rebecca (Becky) Griffin בקי גריפין‎ on Sunday, February 21, 2016

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם