תודו שאם כבר לצאת מבית "האח הגדול", אז אין כמו לעשות את זה ביום האהבה. למה? כי איזה סיכוי טוב יותר יש למייקי אלרוי לחזור לזרועות האקסית שלו, אם לא היום? כנראה שאין.

לפני מספר שבועות סיפרנו לכם על האקסית של מייקי, אליה גבאי. אותה בחורה שהכיר לפני כשנה במהלך לימודי התואר הראשון, ולמרות שמקורבים סיפרו שהיה קליק מההתחלה - לא הכל הלך חלק.

מערכת היחסים ידעה לא מעט עליות ומורדות. במשך חודשים ארוכים השניים נפרדו וחזרו, מבלי לקבוע סטטוס ברור כשלבסוף, גבאי המשיכה למערכת יחסים חדשה אך זו נגמרה לפני הכניסה של מייקי לבית האח.

עוד ב-mako סלבס:

אנחנו יודעים שמייקי רק יצא מהמקום הבעייתי בו היה, בין ברק המאוהב לאסתי לי פז הזוממת, אבל מכתבים שהגיעו אלינו מוכיחים שדווקא לאקסית שחיכתה יפה מחוץ לבית יש סיכוי טוב יותר מהם.

במיילים ששלח מייקי לאליה רגע לפני הכניסה לבית הוא כותב לה: "מדובר בך הקטנה, שגורמת לי לרגעים קטנים של אושר... לגבי איך שהכרנו, שרק אותך ראיתי על פני השטח וככל שהתקרבנו עם הזמן גיליתי כמה את עמוקה ויש לך לב ענק...".

מזילים דמעה? חכו, יש עוד: "מה שהכי קסם בעייני אצלך, זה שאמרתי לך עליי בהתחלה והגבת קצת בשוק, חשבתי שתגיבי יותר גרוע ושדברים ישתנו בינינו אבל בסופו של דבר הפתעת אותי והוכחת כמה שאת לא שופטת כלפי חוץ ורואה מעבר לזה".

אז אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל השילוב הזה של ווילנטיינ'ס, הדחה ומכתבי אהבה גורם לנו לפזר לבבות באוויר. עניין של זמן עד שנראה אותם שוב יחד? נצטרך לחכות בסבלנות.

האקסית של מייקל אלרוי
מחכה לו? | צילום: Photo by Flash90
האקסית של מייקל אלרוי
הלוואי שבקרוב שוב נראה אתכם יחד | צילום: Photo by Flash90
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם