הדרמה סביב משפחת רפאלי מסרבת לגווע והפעם מי שמככב בכותרות הוא דווקא דור רפאלי, אחיה הקטן של בר, והאפליקציה בה הוא שותף, "בליינדספוט".

לא מעט נכתב על האפליקציה, שעומדת כרגע על מאות אלפי הורדות, והסכנות האפשריות הטמונות בה, אבל נראה כי בימים האחרונים הקמפיין נגד האפליקציה עלה שלב באופן דרמטי.

מגיש התכנית "צינור לילה", גיא לרר, החל את המחאה הפרטית שלו כשהעלה פוסט נוקב בחמישי האחרון בו הוא קורא לרפאלי על גבי הפייסבוק לסגור את האפליקציה. 

אל: דור רפאלי, בעליה של אפליקצית בליינדספוט להודעות אנונימיות. דור היקר: תסגור. תסגור כי מתישהו, אולי אפילו בזמן הקרוב, ...

Posted by Guy Lerer on Thursday, January 14, 2016

כשהרגיש כי זה לא מספיק, גם את הפוסט שהעלה במוצאי שבת האחרונה הקדיש לרפאלי, כשהוא מציג את ההשלכות של האפליקציה שהוא חווה על בשרו.

במקביל לפתיחת קמפיין ״דור תסגור״ התחלתי לקבל אצלי הודעות כאלו בבליינדספוט (לא שאני חלילה מאשים מישהו מאנשי האפליקציה המל...

Posted by Guy Lerer on Saturday, January 16, 2016

אבל השיא הגיע כשעיתונאי "הארץ", חיים לוינסון, העלה הבוקר פוסט בפייסבוק בו הוא קורא לגולשים לסמס לרפאלי סמסים אנונימיים כשפרסם את מספר הטלפון שלו וזכה לעשרות שיתופים ברחבי הרשת. איפה זה ייגמר? כנראה בתלונה במשטרה, עוד לא סגורים על איזה צד.

אין תמונה
מספר הטלפון של דור רפאלי
דור רפאלי (צילום: אביב חופי)
דור? זאת אראלה, ממפעל הפיס. סתם זה מאקו, צוחקים איתך | צילום: אביב חופי

לא ניתן היה להשיג את תגובתו של דור רפאלי עד לרגע פרסום הכתבה.

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם