זהו, אתמול נגמרו רשמית הימים בהם נתן בשבקין היה משתתף בתכנית שידוכים כמו "דייט בחשיכה" או מבזבז את זמנו על מתמודדות ריאליטי כמו סהר שורש מ"היפה והחנון" כי בשבקולס הוא עכשיו גב-גבר נשוי.

זוכה "הישרדות" והלוחם הנצחי (36) נישא אתמול באולם אירועים בתל אביב לבת זוגו, עדי (31), אחרי שנה וחודש של זוגיות חזקה לפחות כמו צה"ל שלנו.

שלא תטעו, לבשבקין המחוספס יש גם צד רגיש אותו הוא מטפח בעדינות. את הצעת הנישואים שלו לעדי למשל, הוא עשה כשהוא משחזר באופן מדויק את המפגש הראשון שלהם.

עוד ב-mako סלבס:

השניים חזרו אל המקום בו נפגשו לראשונה, הזמינו את אותו הדרינק שהזמינו בפעם הראשונה וכמובן, כדי לחתום את כל העסק בקצת רוק, התנשקו שוב היכן שהתנשקו לראשונה.

אם תהיתם האם המתיחות הגואה השפיעה על מצב רוחו ביום המרגש אז דעו שלא רק שהיא לא השפיעה, היא אפילו לא דגדגה לו את הזיפים. "אם היה נכנס מחבל אתמול הוא היה נתקל ב-450 קנים, כולם באו עם נשקים". מספר בשבקין על אורחיו. רובם לוחמים, כמובן.

כדי להגביר קצת את מדד הציונות, דעו שאפילו הרב שחיתן את הזוג היה רב ששייך לרבני "צהר", כדי שכל העסק הדתי הזה יעבור קצת יותר חלק בגרון. התרגשתם? יפה, עכשיו תרדו לשלשות ותעשו שייר בפייסבוק.

נתן בשבקין
צועדים אל עבר החופה

נתן בשבקין
שהחיוך הזה לא ירד לעולם, אה?

נתן בשבקין
סיי צ'יז

נתן בשבקין
לא מבינים. לא שמרו לנו קורה להחזיק?

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם