בזמן שאלפי נערים חולמים להתפרסם וקורעים את התחת בלמידת טקסטים לאודישנים, יש מי שיכול להרשות לעצמו לנפנף הצעה שאתם כנראה הייתם אוחזים בכוח בשתי הידיים. קוראים לו און רפאלי, נעים (שוב) להכיר.

אחיה הקטן של בר רפאלי הפך בעל כורחו לאחד מהנערים הנחשקים במדינה, מה שגורם למפיקים לרדוף אחריו עם הצעות מפתות כמו תפקיד ראשי בעונה השנייה של "כוכב הצפון" מבית דיסני.

אז למרות שהיינו מצפים שהחייל הטרי יאמר "כן" בלי לחשוב פעמיים, הופתענו לגלות שהוא דווקא סירב. לא יודעים אם זה בגלל השירות הצבאי שלו או בגלל שמחכות לו הצעות שוות יותר אבל כך או כך - רפאלי מאוד לא מעוניין.

עוד ב-mako סלבס:

אנחנו בטוחים שיש אנשים שקוראים את האייטם הזה עכשיו ומאחלים לו דברים לא נעימים אבל פייר? העובדה שרפאלי קשה להשגה רק מעלה את המניות שלו אצלנו.

מערוץ דיסני נמסר בתגובה: "לקראת עליית העונה השנייה של הסדרה המצליחה 'כוכב הצפון', נפגשנו עם שחקנים מוכשרים רבים ואנו שמחים לבשר שלקאסט הקבוע יצטרפו: יחזקאל לזרוב, גולן אזולאי, דני קרפל, אורנה פיטוסי ועוד, שישחקו לצד השחקנים הצעירים מהעונה הראשונה וביניהם: גיא קלי, אריאל מורטמן, לין אשרוב, איאן פינקוביץ' ועוד.."

און רפאלי
ישאר עם המדים
אין תמונה
כשאתה אומר לא, למה אתה מתכוון?
_OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +