אבא אני אחזיק לך את העמוד עם התרופה ... חיים שלי .....

A photo posted by @amirfguttman on


בחמישי האחרון הזמר והבמאי אמיר פיי גוטמן עשה סוף לשמועות בנוגע למצבו הבריאותי ובישר לעולם כי אובחן במחלת הסרטן בבלוטת הלימפה כשהוא מתחיל בטיפולים.

פיי גוטמן, שאושפז לתקופה ארוכה במהלך החזרות למופע האיחוד של "היי פייב", הודה לציבור על התמיכה בו וביקש להתרכז כעת בהחלמה מהמחלה הקשה.

היום בבוקר הוא כבר העלה תמונה שלו מבית החולים לצד בנו רוי בן ה-3 כשהוא מצטט אותו: "אבא, אני אחזיק לך את העמוד עם התרופה. חיים שלי", הוסיף פיי גוטמן באינסטגרם שלו וגרר עשרות תגובות תומכות ומעודדות.


גם ינאי פרישר, בן זוגו של פיי גוטמן ב-12 השנים האחרונות, דיבר לראשונה בפייסבוק שלו על המחלה של בן זוגו, שעתיד לחגוג 40 בעוד כשבועיים, כשהשניים חגגו ממש לאחרונה יום נישואים שמיני.

"היום לפני שמונה שנים, בשקט ובחברת הקרובים לנו ביותר - נשבענו להיות שם האחד בעבור השני. זה יום הנישואין השמיני שלנו. והוא הופך להיות המשמעותי מכולם", כתב. "איזה מזל שזכיתי בך. בנינו יחד בארבע ידיים עולם שלם.

יש לנו ילד מדהים, משפחה מיוחדת וערימה של חברים שהולכים איתנו יד ביד. אתה כל מה שאפשר היה לבקש. אוהב אותך בעלי. ננצח גם את זה".

היום לפני שמונה שנים , בשקט ובחברתהקרובים לנו ביותר - נשבענו להיות שם האחד בעבור השני. זה יום הנישואין השמיני שלנו. והו...

Posted by Yanai Amir Fryszer Guttman on Thursday, April 7, 2016

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם