לפני פחות משבועיים חשפנו כאן את הקשר הרומנטי של אביבית בר זוהר (34) עם חלוץ מילאן ושחקן נבחרת איטליה, מריו באלוטלי בן ה-25, אותו הכירה באיטליה, אלא שמאז העניינים הספיקו להסתבך עד מאוד.

אביבית ובאלוטלי, ששמו נקשר בעבר בשערוריות גדולות אחרות, יצאו מספר פעמים בחודש האחרון ואף נחשפנו לדייט שלהם במסעדה שנסגרה במיוחד עבורו ועבור אנשיו, תמונות שכנראה לא נראה שוב.

השערוריות בהן היה מעורב, על אף שסומן כאחד הכדורגלנים הבולטים בעולם, לא פסחו גם על אביבית כשלטענתה היא הותקפה על ידיו קשות במהלך אחד מהבילויים המשותפים שלהם.


כפי שסיפרנו לכם, כוכבת הריאליטי הותקפה כשכעת הותר לפרסום כי מדובר בבר זוהר. לדבריה, לפני מספר ימים באלוטלי משך אותה בשיערה בקומת ה-VIP במועדון בו שהו, כשסביבם המון אנשים. בנוסף, כך היא טוענת, הוא צעק עליה שהיא מזד**נת עם כל הגברים ושהיא כלבה.

אביבית חזרה מיד לארץ והתלבטה כיצד להתמודד עם התקרית האלימה. לפני כשעה היא נחתה במילאנו וכעת היא בדרכה אל תחנת המשטרה כשהיא מלווה באשת יחסי הציבור שלה, יוספה ברק, שם תגיש תלונה נגדו על תקיפה.

המקרה האלים הוא לא הראשון בו אביבית מעורבת, כשלפני כשנה וחצי היא הייתה מעורבת בתקרית דומה עם בחור איתו יצאה, אך הפעם נראה שבעקבות זהותו של באלוטלי העניין יקבל זווית בינלאומית כמו פרסום טענותיה של אביבית באתר הספרדי המוביל "אל מונדו".

 אביבית בר זוהר מסרה בתגובה:
"אני עכשיו במילאנו במטרה להגיש תלונה במשטרה. בעבר שתקתי, היום אני אישה חזקה ונחושה והחלטתי לא לוותר למרות שהוא מריו באלוטלי".

אביבית בר זוהר בוכה (צילום: שידורי קשת)
משך בשיערה וקילל אותה לעיניי המבלים | צילום: שידורי קשת
מריו באלוטלי (צילום: Alex Livesey, GettyImages IL)
שערוריה נוספת לאוסף | צילום: Alex Livesey, GettyImages IL
_OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם