סיפרנו לכם בעבר על התביעה שהגישה יוצאת "האח הגדול", אנה בול, לסוכנות הדוגמנות "דיווישנל" בה הייתה מיוצגת ועל כך שבתגובה, בול נתבעה בעצמה על ידי החברה.

כעת הפרשה הגיעה לסיומה בטון עגום במיוחד עבור בול. הכול התחיל כאשר בשבוע שעבר בול הגישה באופן רשמי את כתב התביעה שנוסח במשך תקופה כנגד דוד ישעיהו, בעלי החברה ובן זוגה של הדוגמנית יאנה גור.

בכתב התביעה דרשה אנה שיבוטל הסכם הייצוג שלה עם הסוכנות בטענה כי ההתנהלות בעניינה הייתה לא מקצועית ופגעה בפיתוח קריירת הדוגמנות שלה.

חודשיים לאחר שבול הצהירה כי תתבע, הסוכנות השיבה אש בתביעה משלה. מצדם נטען כי בול לא עדכנה אותם על עבודות שביצעה ושעליהן, על פי ההסכם, מחויבת בתשלום עמלה לסוכנות. לדבריהם בול לא רק גרפה רווח רב על גבם אלא אף הפרסומים בדבר טענותיה השקריות פגעו במוניטין שלהם.לדרישתם, על בול לשלם סכום פיצוי של 103,238 ש"ח.

עוד ב-mako סלבס:

לאחר מספר פגישות ותכתובות בין הצדדים, הוחלט כי המעורבים בעניין ילכו לגישור. בהליך הסופי הושגה הסכם פשרה לפיו על בול לשלם סכום של כ-45,000 שקלים לסוכנות בתשלומים של שלושה חודשים. 

בנוסף לכך, אנה נדרשה לנסח מכתב התנצלות לבעלי הסוכנות ובו נכתב, בין היתר, כי "הנני חוזרת בי מכל הטענות שנכתבו על ידי בתביעה ומתנצלת על הדברים שנכתבו שם". עוד הוסיפה על התנהלות הסוכנות כי "דאגתם לצרכיי בהוגנות, הגינות מקצועיות ומסירות רבה לקידום קריירת הדוגמנות שלי ולצמיחתי האישית והמקצועית".

אנחנו מניחים שבול לא תבכה על כתפה של יאנה לנחמה אבל אל תדאגו לה, מכאן היא כבר ממשיכה לבית החדש שלה - סוכנות יולי, המייצגת בין היתר את בר פאלי, שלי גפני, רוסלנה רודינה ועוד.

 

אנה בול ומתן אוזן (צילום: צ'ינו פפראצי)
לא נורא, אנה. התנחמי בזרועות החבר החתיך | צילום: צ'ינו פפראצי

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +