לקח שבוע וחצי מאז שהודחה אור סיונוב מבית "האח הגדול" ועד שהתפנתה להגיב ברשתות החברתיות אבל כשהיא התפנתה לעשות את זה - היא לא דילגה על אף חלק.

את המלחמה שלה עם שי חי כולנו ראינו וגם את תוצאותיה העגומות אבל את מה שיש לה להגיד על החברות עם אורטל בן דיין - סיונוב אומרת לראשונה באופן חד משמעי.

נכון, השם נעדר מהפוסט הארוך שהעלתה סיונוב בפייסבוק שלה ונכון, היא כבר נשאלה בעבר על הנושא, אבל גם סיונוב מבינה שאין דרך אחרת מלבד להגיב במפורש על שאירע. 


למי שלא עקב, הנה תקציר הפרקים הקודמים: סיונוב ובן דיין היו חברות קרובות עוד לפני ימי "האח הגדול" של שתיהן. סיונוב אף הייתה חלק ממטה התמיכה של אורטל בעוד שזו נאלצה לשמור על שתיקה לדבריה על פי בקשת חבריה של אור כדי לא לפגוע בסיכוייה של אור לזכייה.

לפני מספר שבועות בן דיין העלתה פוסט ראשון בנושא "האח הגדול" ובו העבירה ביקורת על ההתנהלות בתוך הבית ועל החרם שנוצר על שי חי, חרם שהיא מכירה היטב מימיה שלה בבית. כנראה שבינתיים הספיקו לעדכן את סיונוב בהתרחשויות שהגיבה בנחרצות: "חברים שכבר לא".

"לא אתעלם מהדיון סביב החברים שכבר לא", כתבה אור. "אגיד עם יד על הלב שאין ולא יהיה עבורי שבר גדול יותר סביב ההשתתפות בעונה הזאת. כאשר יצאתי מבית 'האח הגדול',  פגשתי בזרועות החברים האהובים שלי וכאשר אמרתי להם 'בואו אל הבית קפה שלנו!!!!', כל אחד הפנה מבט נבוך אל מקום אחר בחלל.

איבדתי חברים ובית בשנייה, מבלי יכולת אמיתית להבין מה עשיתי. אני אומרת לעצמי כל הזמן את מה שאמרתי לברק בתוך הבית - יש סביבי כל כך הרבה אהבה בריאה וטובה ומחבקת ומנחמת שחבל לבזבז שניה על אהבה שנגמרה. אבל זה מהראש. בלב, לעומת זאת, יש משהו אחר. יש געגוע אל האפשרות לנסוע בכל שעה ביום אל בית קפה, בית, שתמיד התקבלתי בו באהבה וחיבוק. שתמיד יושבים שם מי מחבריי. שאין שם רגע שבו אני לבד. הקהילה שלי. למזלי הרב ובגלל שאלוהים ברך אותי יש לי כל כך הרבה חברים וחברות ומשפחה מדהימים ומדהימות שעוזרים למלא את החלל שנוצר".

אז עד כמה החברות נגמרה? את זה כבר קראתם אבל המדד החשוב באמת מבחינתנו הוא מדד הרשתות ואם תבדקו, תוכלו לגלות שהשתיים כבר לא חברות אפילו לא בפייסבוק. מה יהיה בהמשך? ימים יגידו, אומר אחד.

אור מקשיבה לשיחה בין הדיירים (צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת)
כבר לא. אור סיונוב | צילום: מתוך האח הגדול 7, שידורי קשת

אורטל בן דיין (צילום: mako)
לא יפגשו בקפה יותר. אורטל בן דיין | צילום: mako

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם