איזה באסה לכם אם עוד לא שמעתם על עדן אברג'יל (ולא, לא מדובר בזאת שאוהבת להצטלם עם עצירים כפותים) אבל למזלכם, במרחק פולואו אחד בפייסבוק הולך להתגלות בפניכם עולם חדש\מדהים\מופלא.

זה כבר לא מעט זמן שאברג'יל היא תופעת רשת אבל היה זה הסרטון האחרון שלה שטבע את המונח "ומי שלא טוב לו - יום טוב לו" שהפך אותה לויראלית אפילו בעולמות הסחים.

אברג'יל, בלונדינית בת 20 מאיזור הצפון שנולדה לגמרי-לגמרי אישה למקרה שתהיתם, חולקת את הגיגיה עם 45,000 עוקבים מרוצים אנד קאונטינג.

אז מי את, עדן? איך הגעת לחיים שלנו והאם זה כאב כשנפלת מגן עדן?

"האמת התחלתי כבר לפני הרבה שנים להיות כוכבת רשת מגיל צעיר", היא מספרת. "היו זמנים שהייתי מעלה תמונות שלי בחוטיני ואפילו עירום תמונות פרובוקטיביות ולא מזמן התחיל הקטע עם הסרטונים שזה תפס ממש חזק".

אז למה את הדבר הכי אהוב עלינו ברשת?

"אני מאוד מעניינת מסקרנת ומצחיקה והרבה היו רוצים רבע מהאומץ שיש לי והכישורים הרבים להצליח ולשים פס על כולם".

 קיבלת תגובות קשות ברשת?

"כן קיבלתי המון תגובות קשות ופוגעניות ועלבונות תגובות שפשוט מזעזעות ודוחות כמו למשל תתאבדי תמותי ושאני חולת נפש ועוד המון, אבל אני ממש לא רואה אף אחד ממטר אני יודעת טוב מאוד מי אני וכמה שאני שווה ואהובה

וכל מי שמנסה לרדת עלי לצחוק עלי אלה אנשים קטנים וחסרי חיים וזה אלימות מילולית ברשת. לטוב ולרע יש תמיד שתי צדדים של אהבה וגם חוסר פירגון. וכמו שאני אומרת מי שלא טוב לו יום טוב לו".

אז מאיפה להתחיל בעולמה של עדן? הנה כמה סרטונים שחבל לפספס כי פשוט החיים יותר טובים מזה.

עדן מציעה עזרה לבחורות שלא הולך אליהן:

עדן מסבירה לקנאים מה היא חושבת עליהם ואיך זה קשור לתמרים:

עדן מדגימה איך הופכים להיות מלכת האינטרנט ובבקשה אל תנסו את זה בבית:


mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם