אחרי שבישרנו לכם על הזוגיות בין דנית גרינברג לאליאב אוזן ואחרי שהראשונה הפסיקה עם ההכחשות המיותרות, הגיע הזמן שהשניים ישבו על הספה הזוגיות ויתחילו לתת לנו, ולכם, כמה תשובות על הצעד המפתיע הזה.

כולנו זוכרים היטב איך נגמרו היחסים אחרי "האח הגדול" - דנית הייתה שבורת לב, אליאב בילה את ימיו עם נופר מור והקשר שהיה עורר הרבה מאוד כעס, ביקורת ועוינות מהסביבה.

מאז הרבה מאוד מי חמצן עברו בשיער של דנית - אליאב ונופר סיימו בעוד שדנית המשיכה הלאה עד שהגיעה הברית של יאן גולן וטרפה את הקלפים מחדש כשכולנו נדהמנו לגלות שאת הערב הם סיימו יחד.

עוד ב-mako סלבס:

אנחנו בטוחים שלכם, כמו לנו, יש לא מעט שאלות על הקאמבק המפתיע הזה - איך זה קרה? האם הכול נסלח? מה חשבו בסביבתם? האם זה אמיתי? ועוד כמה חיטוטים שאנחנו רגילים אליהם עוד מימי האח. 

עכשיו, אחרי שנראה כי העבר מאחוריהם, דנית ואליאב מתיישבים לראיון זוגי בו הם לא רק פותחים בפני הציבור את החיים הזוגיים שלהם יחד (כולל את ארון הבגדים והנעליים) אלא, כמובן, את העניינים שבלב.


"איך הייתה הפגישה ביניכם אחרי?"

דנית: "הפגישה הייתה כאילו אני אמרתי 'טוב, כשאפגש עם אליאב, אני אשאל אותו א', ב', ג' ולמה, למה, למה, איך' וככה גם הגעתי לפגישה. ישבתי כמו מראיינת - 'אליאב, למה עשית את זה ולמה את זה איך זה קרה ואתה זוכר שאמרת לי ככה...' הגעתי כמו מראיינת באמת.

אחרי זה ברור שזה כבר קצת השתחרר אבל לי אישית היה חשוב לקבל תשובות על דברים ששאלתי. כל התשובות הסתכמו פחות או יותר בזה שהבנתי שזה לא היה הוא שהיה שם ואני מבינה מאיפה זה נובע כי אני הייתי גם באותו מקום. כל התשובות הסתכמו בזה שכן יש לנו רגשות אחד לשנייה".

הראיון המלא עם השניים ישודר הערב בתכנית "ערב טוב עם גיא פינס". אנחנו כבר לחצנו על 'הקלט'.

נופר צופה בשיחה בין אליאב לדנית (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
היו ימים | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת
אליאב אוזן, דנית גרינברג (צילום: mako)
הם אינם עוד | צילום: mako
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +