קרוב לשנה עברה מאז שחזרה נופר מור לשוק הרווקות אחרי הפרידה מבן הזוג האחרון, עדי כבירי, ומאז היא השקיעה את רוב זמנה בעסק החדש והמתפתח, אבל בדיוק מה שחשבנו קרה - היא החליטה שהגיע הזמן להתקדם.

את זמנה הפנוי נופר מבלה לאחרונה, כך לפי מקורבים, עם בחור העונה לשם אסף דדוש (34). את אותו דדוש כבר פגשנו ממש לא מזמן, אז עוד הוגדרו כידידים בלבד.

דדוש מתגורר כבר שנים ארוכות במיאמי, ארצות הברית, שם יש לו חברה גדולה בתחום הנדל"ן אלא שמשפחתו בכלל מתגוררת בארץ - סיבה מספיק טובה לבקר בארץ בחופשות.


בפסח האחרון דדוש הגיע לאחד מביקורי המולדת שלו ויממה לאחר שנחת כבר נתקל בנופר, דרך חברים משותפים. לפי מקורבים, מה שהתחיל כהיכרות סתמית הפך מהר מאוד לקראש ממבט ראשון (הגרסה הקלילה של "אהבה ממבט ראשון", כן?).

נכון לעכשיו השניים מבלים צמוד צמוד, אך לא ברור לאן הקשר הזה יתקדם מאחר ובימים הקרובים דדוש צפוי לחזור לביתו בארה"ב. אותם מקורבים סיפרו כי נופר תטוס בקרוב לחברה טוב שלה שגרה גם היא בארה"ב, כך יתאפשר לה ולדדוש להמשיך ולבחון את היחסים.

נופר עברה בשנים האחרונות לא מעט מערכות יחסים יציבות וארוכות, אך גם לא מעט דרמות: הקשר עם אליאב אוזן, ביטול אירוסים ועוד. כעת, מספרים המקורבים לה, זה מרגיש שהיא מצאה מישהו שממש מתאים לה ויש כאלו שאף מוכנים להשבע שאם זה אכן הסיפור, הוא לא שולל לחזור לארץ. וואלה - שלפנו אצבעות.

מור, תתחדשי.

"אין תגובה".

נופר מור (צילום: אור גפן)
בקרוב אהבה | צילום: אור גפן
ליהיא גרינר, נופר מור
התפילות באומן עזרו. מי האמין

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם