אחרי שהתעסקנו בעניינים השטחיים והחשובים באמת בתצוגת האופנה של "רנואר" הבוקר (איך התלבשו הסלבס), הגיע הזמן להתעסק בדברים העוד יותר חשובים - נישואים, פרידות וילדים.

קיי לונג תפסה את יהודה לוי לשיחה צפופה על הטיולים האחרונים שלו מעבר לים יחד עם שלומית מלכה, והצליחה להוציא מהפרזנטור שבריר של תקווה בדרך לאושר: "זה יקרה כשזה יקרה, וכשזה יקרה אתם תדעו מזה".

לא מספק אתכם? לוי אפילו מודה שהנושא עומד על הפרק ואומר "יש דיבור על חתונה". ואחרי שהתעסקנו בנישואים, הגיע הזמן לפנות לרווק המאוד מאוד טרי, גפן ברקאי, שפירק בימים האחרונים את החבילה עם עמית פרקש.


למרות שהצהיר שאינו מתעסק בזה מכיוון ש"זה מאוד טרי", ברקאי סיפר שהכל נגמר בסה"כ בטוב ושאין להם מטענים מיותרים אחד על השני. למקרה ששקלתן לקפוץ עליו, כמו שזה נראה, כדאי שתתנו לפרידה הזו כמה ימים להשכח. אנחנו ניסינו, לא עבד.

אחרי שסיימה לנסות את מזלה ורחרחה סביב חיי האהבה המרתקים של הפרזנטורים העסוקים מאחורי הקלעים, קיי המשיכה הלאה לסלבס הורסים לא פחות כמו אנחל בונני, איתי תורג'מן, עומר רוזן ושאר אוהבי אופנה ומצלמות שנכחו במקום והוציאה מהם את כל מה שהם העדיפו שלא.

יהודה לוי גפן ברקאי וניבר מדר (צילום: אביב חופי)
הפרזנטורים הלוהטים | צילום: אביב חופי
אנחל בונני (צילום: אביב חופי)
שמעתם? עובד על ילדים | צילום: אביב חופי
איתי תורגמן (צילום: אביב חופי)
שלומית, איתי, שלומית מלכה | צילום: אביב חופי
היי פייב (צילום: אביב חופי)
הדיוות האמיתיות באירוע | צילום: אביב חופי
_OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם