רגע אחרי שבר רפאלי התארסה באופן רשמי עם בן זוגה, איש העסקים עדי עזרא, החגיגה התקשורתית על אחת החתונות הכי נוצצות שהביצה המקומית שלנו ידעה ועוד תדע, נמצאת כמתבקש בעיצומה. 

רפאלי, שעוד לא הצהירה על תאריך רשמי לחתונה, כמעט והצליחה לגרום לנו לשכוח בתוך כל סיפור האהבה הנוצץ שלה עם עדי כי כלל לא מדובר בחתונה הראשונה שלה ולחופה היא ממש לא תצעד בפעם הראשונה.

כזכור, לפני כעשור היא נישאה לחבר המשפחה, גבר בשם אריק ויינשטיין, המבוגר ממנה בכמות מכובדת של שנים שנים, בכדי להשתחרר מהשירות הצבאי.

עוד ב-mako סלבס:

עד היום בגזרת של השניים מכחישים בתוקף כי לא היה מדובר בחתונה פיקטיבית אלא בנישואים קצרי מועד והקשר לצה"ל הוא מקרי בהחלט. בהחלט מיותר לציין שאיש לא באמת מאמין לכך אבל הנה, ציינו בכל זאת.

בין שלל הסובבים את בר ועדי שדיברו על החתונה המסקרנת, דיבר גם הגרוש של רפאלי לאחר שכמעט ולא שמענו ממנו מאז אותה הסערה. מאחר שמדובר בחבר המשפחה, לא באמת ציפינו כי הוא יצא בווידוי כן על סיבת הנישואים אבל לנסות לא עולה כסף. כלומר, בערך.

חיים: אתם הייתם נאהבים?

וינשטיין: "בוודאי. בוודאי. איזה פיקטיבי, מה פיקטיבי? ואני עומד על זה ואומר לך שאף אחד לא יכול להגיד שהחתונה הזאת הייתה פיקטיבית. זהו נקודה".

חיים: אז איך זה מסתיים אחרי כל כך מעט זמן?

וינשטיין: "יש אנשים שמתחתנים אחרי 15 שנה שהם מכירים ויש אנשים שמתחתנים ומתגרשים אחרי חודש. אתה מבין? אז בוא לא... אף אחד מאתנו לא קובע את הזמנים ואף אחד מאתנו לא... לא מחליט על מה יקרה מחר בבוקר". תחליטו אתם אם אתם מאמינים לו.

בר רפאלי ועדי עזרא
אז תזמינו את הגרוש?

בר רפאלי בקאן 2014 (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
"איזה פיקטיבי, מה פיקטיבי?" | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

 עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +