אחרי שהתאוששתם מהבשורה על כוונתם של בר רפאלי ועדי עזרא להתחתן, כפי שקראתם אצלנו לראשונה, השניים יצרו התקף לב נוסף בביצה כשחשפו את טבעת האירוסים שחתמה את החתונה המתהווה.

עכשיו אנחנו מתעסקים במשהו שהוא אפילו יותר מעניין מחתונת השנה - הצד העסקי שלה, ההון המוערך של רפאלי ועזרא, שני אנשים שבהחלט ניתן להגדירם כחזקים בתחומם.

מצד אחד יש לנו את רפאלי - טופ מודל שהובילה בעבר קמפיינים של החברות הגדולות במשק ושהונה מוערך בשווי של כ-20 מיליון דולר. מה שהוסיף להון העצום של רפאלי, הוא השותפות שלה בקבוצת "קרולינה למקה", בה יש לה כחמישה אחוזים. אותה קבוצה כוללת גם את המותג "הודיז", שגם אותו רפאלי מפרסמת.

בנוסף לקמפיינים ולשותפות עסקית, רפאלי מחזיקה גם בלא מעט נדל"ן: על פי הפרסומים בשוק, היא אוחזת בחצי קומה בפרויקט בלו היוקרתי בתל אביב, נדל"ן המוערך בכ-18 מיליון ש"ח. נוסף על כך, רק לאחרונה דווח כי רכשה עבור אחיה, דור, דירה במיליוני שקלים באחד מהפרויקטים של קנדה ישראל.

עוד ב-mako סלבס:

מהצד השני והכבד יותר עומד עזרא. איש עסקים שנחשב לאחד מהמצליחים בארץ ואוחז בתפקיד הבכיר של יו"ר קבוצת נטו, החברה השלישית בגודלה בישראל. על פי הפרסומים, בשנת 2013 השכר של עזרא עמד על סכום פעוט של כ-2.4 מיליון שקלים.

רק כדי להבהיר לכם כמה שליטה במשק יש בדיוק לקבוצת נטו, דעו שהיא כוללת מותגים כמו אל גאוצ'ו, שלושת האופים, ויליגר, טיבון ויל ועוד. את הקבוצה הקים וייסד סבו של עזרא והונה של המשפחה כולה מוערך ביותר מ-450 מיליון שקלים.

בחישוב מהיר שנקרא לחיצה על אופציית המחשבון במחשב, רפאלי ועזרא שווים יחד סכום שניתן להעריכו בכחצי מיליארד שקלים. כן, קראתם נכון ובדיוק בגלל לא מדובר רק בחתונת השנה אלא גם בחיבור העסקי של השנה. אז מה אתם חושבים, יהיה הסכם ממון או לא יהיה?

בר רפאלי ועדי עזרא (צילום: אביב חופי)
שווים ולא רק בכסף | צילום: אביב חופי

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +