ברור, אתם הייתם האנשים שהכי התרגשו כששמעו על ההריון של אנה בול ומתן אוזן, אבל אם נשים אתכם ואותנו לרגע בצד, בואו תשמעו איך הגיבו מי שצפויים להפוך בקרוב לדודים של התינוקת הקטנה.

בשיחה עם mako סלבס דנית סיפרה על הההתרגשות (כמעט כמו אז כשקיבלה מאליאב את הרכב) שתקפה אותה כשהתבשרה על ההריון, "אני חולת ילדים ותינוקות וכשהם בישרו לי את זה צרחתי מרוב אושר".

אליאב, שלעומת דנית קשור לתינוקת הזו בקשר דם, גם לא חסך מאיתנו את ההתרגשות וסיפר "אני הכי מאושר שיש בשביל אחי הקטן ואנה, אחרי שישה בנים למשפחת אוזן סוף סוף מצטרפת הנסיכה הראשונה".

"אני נרגש מהמחשבה שאני אהיה דוד וההורים שלי יהפכו להיות סבא וסבתא, ועכשיו מה שנותר לי ולמתן זה לריב על השם שלה כי אני זה שאחראי לשידוך הזה", אז זהו, אליאב, שלגבי השידוך - שמענו שיש גרסה שטוענת אחרת.

עוד ב-mako סלבס:

לדברי דנית "למרות שאליאב טוען שהוא אחראי לשידוך אני חייבת להגיד שזה לא נכון ואני זו ששידכתי ביניהם". לנו זה נשמע כמו ריב ולפני שתכריעו, תשמעו את הנימוק של גרינברג: "מתן הקפיץ אותי לדירה הישנה שלי עם אנה ומשם הכל התחיל. אפשר לומר שהחזרתי לאנה טובה על זה שלפני שנה היא גרמה לי ולאליאב לדבר"

אנחנו דיי מתקשים להכריע לגבי הגרסאות, אבל את הריב הזה הם חייבים ליישב לפני החתונה ואם אפשר שעד אז או מקסימום חודשיים אחרי תביאו גם אתם איזו בשורה על הריון. בכל זאת, הנסיכה צריכה איזה בן דוד נסיך לשחק איתו, לא?

אליאב אוזן (צילום: אלירן אביטל)
"אני לא מאמינה שאני אהיה דודה!" | צילום: אלירן אביטל
אליאב אוזן (צילום: אלירן אביטל)
לא עומדת בהתרגשות | צילום: אלירן אביטל
אליאב אוזן (צילום: אלירן אביטל)
טוב מספיק, תשלטי בעצמך | צילום: אלירן אביטל

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם