את תהליך ההתחזקות של עדן הראל ועודד מנשה בדת כולם כבר מכירים אבל עכשיו, כשהשניים עולים לכותרות באתרים חרדיים ולא באתרים חילוניים, העניין נראה רשמי מתמיד.

צמד מגישי הטלוויזיה התראיין לאתר האינטרנט החרדי "קוקר"', שם דיברו על "גילוי האור האמיתי בחייהם", או בעברית פשוטה: תהליך החזרה בתשובה שלהם.

הראיון פורסם במלואו בתוספת שינוי אחד קטן: התמונה של בני הזוג הציגה את פרצופו של עודד בעוד שעל פרצופה של עדן הופיע מלבן לבן שנועד להסתיר אותה מטעמי "צניעות". בהמשך, החליטו באתר להוריד את המלבן ולהציג את פניה של הראל כשהן מטושטשות.

עוד ב-mako סלבס:

בראיון עצמו, שנערך בוידאו, הפרצוף של הראל הופיע למרבה הפלא. אתם יודעים, נסתרות הן דרכי האל. כששאלנו גורם בקהילה החרדית, הוא סיפר לנו כי "לא מדובר במשהו מפתיע במיוחד. באתרים החרדים השונים לא נוהגים להראות פנים של אישה. נדירים המקרים בהם יראו פנים".

 מוטי סגל מאתר "קוקר" מסר בתגובה:

"ישנם חילוקי דעות באתר בהקשר למדיניות תמונות נשים כתמונות ראשיות באתר. בפן האישי דעתי כי אין לטשטש תמונת נשים באם לא מדובר בתמונת פריצות. אך הנהלת האתר החליטה לאחרונה להחמיר בנושא לאור פניות רבות מגולשים חרדים כי הדבר מפריע להם. באם יש מי שנפגע מכך אנו מתנצלים".

את תגובתה של עדן הראל לא ניתן היה להשיג עד לרגע זה. 

עדן הראל
השלב השני. עדן מטושטשת ועודד חד
טובים השניים: עדן הראל ועודד מנשה
אנחנו מעדיפים את הפנים שלהם דווקא ברזולוציה טובה | צילום: אורטל דהן


mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם