אנחנו אולי עסוקים יותר בדרמות של שי חי, תניה וסיפור הפרידה שלהם אבל לא שכחנו שבסך הכול לפני שמונה חודשים התעסקנו בדיירים אחרים לגמרי - אלו של עונת ה-VIP של "האח הגדול".

זוכה העונה, מושיק עפיה, אמנם נכנס לבית כפושט רגל שטבוע בחובות אבל ביציאה ממנו, הוא כבר התחדש בג'יפ לקסוס יוקרתי ששוויו מוערך ביותר מ-300,000 שקלים.

כפי שפורסם בתכנית "ערב טוב עם גיא פינס", הזכייה המדוברת הכעיסה כמה מבעלי החוב של מושיק ולאחר דין ודברים, ליאם הפקות, חברות ההפקות של אייל גולן ובני פרץ, המייצגים את עפיה נכנסו לעניין כבעלי הפתרון.

עוד ב-mako סלבס:

השניים שילמו לנושים סכום שהוסכם עבור הג'יפ ולקחו אותו לבעלותם. לא הרבה אחרי, הוא הפך להיות הג'יפ האישי של בת הזוג של אייל, השורדת רוסלנה רודינה.

"מה עם ג'יפ הזכייה זה השאלה ששואלים אותי הכי הרבה", משתף מושיק. "כידוע, הג'יפ הגיע לליאם הפקות ואם הייתי רוצה לנהוג על הרכב הזה לא הייתה שום בעיה, הייתי נוהג עליו. אבל מי שמכיר אותי יודע שאני לא בנאדם מפוזר מבחינת האופי שלי וזה לא יאה ולא נאה שבסיטואציה שבה אני נמצא, אסע ברכב יוקרה".

"אני החלטתי שאני לא נוהג על הרכב הזה", הוסיף מושיק. "לפחות עד שאסגור את עניין הבנקים. מצד שני, לא צריך לדאוג לי, הכול בסדר".

ועכשיו רוסלנה נוהגת על הג'יפ?

"עד כמה שאני יודע. וזה אחלה. אין לי בעיה עם זה, אני מפרגן לזה. אני מיוצג בליאם הפקות ואנחנו סוג של משפחה. הם עושים בשבילי המון מבחינת קריירה ומבחינה אישית".

ואיך אתה מתנייד?

"אני כרגע נוסע על רכב פשוט וצנוע, מאזדה 3 שכורה ואני לא מתבייש להגיד. זה רכב שיהיה לי להגיע לאולפנים ולצילומים. בהופעות הרחוקות יש לי את בני (פרץ- י.ה.א) ודואגים לי להגיע לאן שאני צריך. יש משרד גדול מאחוריי".

וזה לא מפריע קצת שהג'יפ הלך לרוסלנה?

"הג'יפ הלך לרוסלנה, אבל אם לא היה הולך אליה הוא היה הולך למישהו אחר כי שוב, אני זה שלא רצה לנהוג עליו עד שלא אפתור את עניין הבנקים. זה, אגב, אוטוטו הולך להיפתר".

ואז תיקח את הג'יפ?

"לא, אני לא אקח אותו. אבל אם ארצה לנסוע על רכב יוקרה, אסע על רכב יוקרה. אני מבין שזה צורם לאנשים, אבל מדובר בהחלטה שלי".

דיברת עם רוסלנה?

"בוודאי. רוסלנה מקסימה ואנחנו חברים טובים. אני גם הכי בעדה בהישרדות ומקווה שהיא תזכה".

יאן גולן חוגג שנה
אולי לדודו אהרון יש רכב פנוי בשביל יאן? רוסלנה
מושיק עפיה (צילום: ארן חן צלמים)
נוסע על מאזדה 3 וסבבה לו עם זה. מושיק | צילום: ארן חן צלמים

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם