עם כל הכבוד לצ'לסי הנדלר, ריצ'רד גיר ושאר סלבס הוליוודיים כאלה ואחרים, אף ביקור לא מרגש אותנו כמו זה של קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן וקניה ווסט, שנחתו לפני זמן קצר בארץ הקודש.

אז אמנם כבר היינו מוכנים נפשית לנחיתה של השלושה, אבל עכשיו, כשזה קרה בפועל, לא הצלחנו לצנן את ההתלהבות. בכל זאת, כמה פעמים יוצא שהכוכבים הכי גדולים בעולם נוחתים בארץ בשיא תהילתם?

כזכור, כבר לפני מספר שבועות פורסם כי הם מתכננים ביקור פרטי בישראל, כאשר נודע שנציגיהם הזמינו חדרים במלון יוקרתי בירושלים. לאחר פרסום העניין, הלינה שלהם במקום בוטלה כמובן באופן מיידי.

עוד ב-mako סלבס:

על אף כי מדובר במשפחה המתוקשרת ביותר עלי אדמות, לא נראה כי הם מתכוונים להקל על חיי התקשורת. השלושה שכרו חברת אבטחה מקומית, ובסביבתם מספרים כי כל אדם הקשור לביקור היוקרתי חתום על חוזה סודיות בשווי של מיליוני דולרים.

בינתיים, הם תועדו כשהם יורדים מהמטוס הפרטי שלהם, שם מחכים להם מיד קבוצה של ג'יפים משוריינים שאמורה לקחת אותם בבטחה אל המלון הסודי בו ילונו בירושלים.

אבל אל חשש, הקרדשיאנס בתוספת קניה ונורת' מתכננים לבקר בכל המקומות החשובים - מים המלח ועד הכותל. שמועות אומרות שהם אף מתכננים לצלם ממש כאן בארץ חלקים לסדרת הריאליטי המדוברת של המשפחה. אנחנו נסתפק בסלפי, אם ירצה השם.

קים בארץ (צילום: דניאל בן יאיר ושובל שרביט)
תגידו שלום לכוכבת הכי גדולה בעולם כרגע | צילום: דניאל בן יאיר ושובל שרביט
קניה ונורת' בארץ (צילום: שובל שרביט וחן ששון)
ברוכים הבאים לטירוף. קניה ונורת' | צילום: שובל שרביט וחן ששון
קלואי בארץ (צילום: דניאל בן יאיר ושובל שרביט)
תמיד צעד אחד אחרי קים. קלואי בבלונד | צילום: דניאל בן יאיר ושובל שרביט
קלואי בארץ 2 (צילום: שובל שרביט וחן ששון)
פייר? שכחנו לרגע מקים | צילום: שובל שרביט וחן ששון
קים קרדשיאן (צילום: צ'ינו פפראצי)
אפילו אובמה לא זוכה למערך אבטחה כזה | צילום: צ'ינו פפראצי

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +