כבר 15 שנים עברו מאז ששלישיית "מה קשור", ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי, פרצו ומאז פעלו בכל תחום אפשרי בנוף הבידור המקומי - ממשחק ועד שירה.

לאחרונה נראה כי הקרקע היציבה מתחת לרגליהם של חברי השלישייה נשמטה, כאשר אחד מחבריה יצא בצעד דרמטי שעלול להשפיע על המשך פעילות החבורה והעתיד המשותף להם.

ל-mako סלבס נודע כי ישראלוף עזב לאחרונה את סוכנות "מאמא" מקבוצת "סברס" של גיל אולימפריאל לאחר עשרים שנות ייצוג. הרבה לפני שהתפרסמו, אולימפריאל ייצג את החברים כשלישייה וכל אחד מהם בנפרד. עד היום.

על פי מקורבים לשחקן, הסיבה לעזיבתו נעוצה בחילוקי דעות מקצועיים בין הסוכנות לבינו. עוד הוסיפו כי ישראלוף יוסיף להיות מיוצג בסוכנות כחבר "מה קשור", אולם ענייניו הפרטיים עברו לסוכנות של אור דוידסון, המייצגת שמות כדודו טסה, אורי חזקיה ועוד.

על פני השטח, נראה כי הדבר לא עתיד לפגוע בפעילות השגרתית של החבורה, אולם צעד זה מעיד על הפרה רצינית של מאזן היחסים בין הקריירות אישיות של כל אחד מהחברים לבין זו המשותפת. עד כה, החבורה פעלה כמקשה אחת בכל הקשור לתחום הבידור והקומדיה. גם כאשר זכו להצעות אישיות, ההחלטות התקבלו במשותף.

עוד ב-mako סלבס:

בדיוק בגלל זה, הצעד האחרון של ישראלוף הביא לכך שגורמים רבים בתעשייה מפרשים זאת כסנונית ראשונה בתהליך הפירוק של אחת מחבורות הבידור היציבות בתחום. תוסיפו את כל זה לעובדה שבקרב הברנז'ה זו תקופה שרצות שמועות בנוגע לעתיד החבורה. "זה כבר ידוע שדברים לא הולכים שם חלק הרבה זמן. הפרידה היא רק עניין של זמן", אמר גורם בכיר.

נזכיר עוד כי ברוך, ישראלוף ומיכאלשווילי הם חברי ילדות מרמלה והקשר ההדוק בין השלושה מתקיים גם בחיים שמחוץ למסך. האם הצעדים האלו ישפיעו על מערכות היחסים האישיות ביניהם? ימים יגידו.

מסוכנות מאמא נמסר בתגובה: "אסי היה וימשיך להיות כחלק משלישיית 'מה קשור' וכחלק מזה הוא מטופל וממשיך להיות מטופל ב'מאמא' ו'סברס'. ודבריו האישיים כאסי, הוחלט שיעשו על ידי צד ג'".

מורן פז בשם אור דוידסון: "אנחנו מברכים על הצטרפותו של אסי למשפחת אור דוידסון".

פרק 129 (תמונת AVI: mako)
הולכים יחד כבר שנים. "מה קשור" בתחילת הדרך | תמונת AVI: mako

אין תמונה
חברים גם מחוץ למסך. החבורה עם בנות הזוג

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +