"אין שכל אין דאגות" – כנראה שאין משפט מתאים מזה לתאר את ההתנהגות המרגיזה, המביכה וחסרת הרגישות שהפגין הראפר הבעייתי פיפטי סנט בביקור האחרון שלו בשדה התעופה בקנטקי.

הראפר בן ה-40 שמתמודד בימים אלה עם בעיות פיננסיות רציניות ועומד בפני פשיטת רגל, מצא את הזמן להיטפל לעובד ניקיון צעיר בנמל התעופה, שעסק בניקיון.

עובד הניקיון אנדרו פארל בן ה-19, סובל מאוטיזם, תסמונת אספרגר וחירשות ברמה מתקדמת וזאת בנוסף לחרדות חברתיות עמוקות, אך פיפטי הגאון החליט שהתנהגותו של הצעיר נובעת מהיותו מסומם.


הראפר האימתני החליט להיטפל אל הנער ולתעד את הכל בסרטון. "הוא מסומם לחלוטין. מעניין מה הוא לקח לפני שבא היום לעבודה", נשמע פיפטי מקריין את הבריונות הוירטואלית שלו על העובד חסר האונים, שבחר להתעלם ממנו.

לאחר שהעלה את הסרטון לרשת, הגולשים החלו לקטול את מעשה הבריונות שלו ולהעמיד אותו על טעותו: "למדתי איתו בבית הספר. יש לו בעיות חברתיות חמורות, ומספיק קשה לו בחיים גם בלי שמוקים כמוך שעושים ממנו צחוק. אני מקווה שאתה מרגיש טוב עם עצמך. איבדת מעריץ נאמן שלך. תתנצל", כתב גולש זועם אחד בתגובה לסרטון.

לאחר שהבין כמה אידיוט יצא, הראפר שלח מכתב התנצלות לנער ולמשפחתו. "למרות שהתקרית בשדה התעופה נבעה מחוסר הבנה מצער, אני מבקש להתנצל על הפגיעה. זו בהחלט לא הייתה כוונתי להעליב אותו או את קהילת המוגבלים בארה"ב שהיא מקור לכוח", כתב.

למרות שהמשפחה שקלה תביעה, בסופו של דבר היא נאותה להסתפק בהתנצלות של הזמר ובבקשה לתרומה נדיבה למען קהילת האוטיסטים. הציבור, אגב, הפגין פחות סלחנות מפארל ומשפחתו, וקריאה להחרים את הראפר ואת מותג האלכוהול שלו החלה לתפוס תאוצה. מביך ומרגיז.

50 סנט ובנו (צילום: גטי)
לא הסכין הכי חדה במגירה. פיפטי סנט | צילום: גטי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם