רק לפני מספר ימים דיווחנו לכם כי אחרי ארבעה חודשים צמודים למדי, יוכי אפוליאון ומאירי שמש החליטו להיפרד. אחרי שהבנו כי מאחורי הפרידה הזו מסתתרים לא מעט סימני שאלה לגבי אמיתות היחסים בין השניים, גילינו כי בשמועות על פברוק היחסים יש לא מעט אמת כשאפוליאון הכניסה את עצמה למסכת מגומגמת של הכחשות.

לעומת זאת, בכל הבלאגן הזה, לא הצלחנו להבין מה בדיוק החלק של הפרטנר השקט יותר בקשר הזה. בדיוק בגלל זה שמחנו לגלות שלמרות הפרידה, מאירי ממש לא נשאר לבכות בבית והוא ממשיך להגיע לאירועים שחשובים לו.

שמש הגיע יחד עם בן הזוג היציב יותר, דניאל טופז החבר לתכנית, לטובת אירוע עבור שבוע המעשים הטובים בבית הספר תקומה שבתל אביב. אנחנו נורא מעריכים את העשייה של השניים למען הזולת אבל גם אנחנו הגענו לשם כדי לעשות למען הזולת, באופן קצת אחר.

עוד ב-mako סלבס:

מאירי ראה את הצלם ששלחנו לכרכר סביבו ושידר, כהרגלו, מצב רוח טוב ורגוע. כל עוד השאלות שהופנו כלפיו נגעו לנושא ההתנדבות ולא לעניינים שבלב כמובן. כשהשאלות הקשות יותר הגיעו, שמש החליט כי לא מתאים לו, עשה אחורה פנה ועזב את המקום. 

לא יכולנו להסתפק בכל כך מעט ולכן בדקנו גם עם הקרובים אליו מה בדיוק הולך שם. מאירי סיפר כי כרגע "הם לא ביחד אבל הוא לא ממהר להגיב מאחר שהדלת הזו לא סגורה סופית. כי כרגע הם לא ממש יודעים לאן זה יתקדם והאם יש סיכוי לקאמבק או לא". מקורבים מספרים כי למרות זאת, כמו שזה נראה כרגע מדובר בפרידה שממנה השניים לא יחזרו.

במקביל חשוב לזכור כי הכול יכול לקרות כשמדובר בשניים האלו. אגב, אנחנו די סגורים על זה שהצד של יוכי והתגובה הרגשית שלה לכל הפרידה הלא ברורה הזו לא תאחר להגיע. במקרה שלה, די ברור לנו שזה ילווה בקמפיין חדש או משהו אחר שיקדם את הקריירה שלה. אבל זה סתם ההימור שלנו.

מאירי שמש (צילום: אביב חופי)
הקשר שדווקא יחזיק לנצח. מאירי עם טופז | צילום: אביב חופי
מאירי שמש (צילום: אביב חופי)
זה סימן לחצי לב שאתה עושה לנו פה, דניאל? | צילום: אביב חופי
יוכי אפוליאון ומאירי שמש (צילום: מתוך האינסטגרם של יוכי אפוליאון)
מאוהבים בצימר? היו ימים. אולי שלושה כאלו | צילום: מתוך האינסטגרם של יוכי אפוליאון
_OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +