אחרי שראינו את הילדים שלהם מתחפשים, הגיע הזמן לראות גם את התלבושות שבחרו לעצמם סלבריטאי הביצה עצמם. הרי לא באמת חשבתם שפשוט נתעלם מזה, נכון?

ובכן, נתחיל עם רוסלנה רודינה, במה שנראה כמו פרשנות מופשטת מאוד לחתולה. ומה לגבי אייל גולן? אלא אם כן זה הוא מתחת למסיכה, הרי שהוא עדיין לא חשף.

roslana
זה אייל מתחת לתחפושת?

גם הזוג המתוקשר דנית גרינברג את אליאב אוזן יצא יחד למסיבת תחפושות - ביחד עם החבר מבית האח הגדול, אחי נתן, וחברתו, בר וישניה. למה הם התחפשו? ובכן, אחי ובר לזורו וזורו, דנית, כמו רוסלנה, לחתולה, ואליאב ל... מקעקע עם חליפה? אתם תחליטו.

אליאב ודנית פורים, מרץ 2015 (צילום: instagram)
יכולתם קצת להשקיע יותר, דנית ואליאב. בינינו | צילום: instagram

לעומתו של אליאב, הזמר דודו אהרון ובת זוגו היציבה (שכזכור יעברו לגור ביחד בקרוב), היו קצת יותר קוהרנטיים - כשהתחפשו לשלדים. גם סיוון קליין וקותי סבג הלכו על קו ברור, כשבמהלך תכנית הבוקר שלהם התחפשו ליהודה לוי והאקסית (שהיא הנוכחית של יאיר נתניהו, למי שלא זוכר), לי לוי.

duduaharon (צילום: instagram)
אימה בקרית עקרון. דודו ושיר | צילום: instagram
shirelmaliah (צילום: instagram)
מתגעגעים. אלמליח | צילום: instagram

הדוגמנית שיר אלמליח, ששוהה בימים אלה בדרום אפריקה, שלפה תמונת ארכיון שלה כשהיא מחופשת לוונדרוומן (גל גדות צריכה להתחיל לדאוג?), ויוצאת האח הגדול, לינור שפר, הלכה גם היא על דמות מצויירת - כשהתחפשה לג'סיקה ראביט (מהסרט "מי הפליל את רוג'ר ראביט?").

קותי וסיוון קליין, מרץ 2015 (צילום: instagram)
ומי יתחפש ליאיר? קותי וסיוון | צילום: instagram
linorjessica (צילום: instagram)
וידוי: התחפושת שהכי אהבנו. לינור שפר | צילום: instagram

ובחזרה לקו המעורפל יותר: יוכי ומאירי, שמתמודדים בימים אלו עם טענות לפיהן הזוגיות שלהם פיקטיבית, התחפשו למה שנראה כמו נסיכה וקאובוי, ואילו השחקן עמוס תמם התחפש ל"ילד טוב", כשהוא מרכיב משקפיים ושערו מסורק הצדה.

אז מי לדעתכם מנצח בתחרות התחפושות הספונטנית שארגנו כאן? אנחנו מזכירים שסוף שבוע שלם של חגיגות עוד לפנינו, אז יש לכל הסלבס הנ"ל (ואחרים) יש עדיין הזדמנות להשתדרג.

yochimeier (צילום: instagram)
המירוץ למנצחי תחרות התחפושות שלנו? יוכי ומאירי | צילום: instagram
amotamam (צילום: instagram)
תמם התמים | צילום: instagram
_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +