זה כבר כמה שבועות שלי לוי ויאיר נתניהו, מנהלים מערכת יחסים מתוקשרת אבל על אף כי נראה שאין זיווג מתאים יותר מהבלונדינית הזרה ונתניהו חובב הנורדיות, נראה כעת כי הקשר הולך להסתיים ממש בקרוב.

למקרה שתהיתם הסיבה היא דווקא לא חוסר אישורה של שרה אלא דווקא עניין טכני לגמרי. זה כבר שלושה שבועות שלוי נמצאת הרחק מכאן באל.איי לצורכי ביזנס ופלז'ר בעוד שנתניהו נשאר כאן בגפו.

בתחילת שבוע הבא היא אמנם צפויה לשוב לימים בודדים, בהם ודאי תפקוד שניים-שלושה אירועים ביום, אבל אין מה להתרגל לנוכחותה כי מיד לאחר מכן תשוב ללוס אנג'לס, שם תשהה לתקופה של לפחות חודש.

עוד ב-mako סלבס:

אז חוץ מהמרחק הגיאוגרפי העומד בין השניים, עומד גם אחד בשם ליאונרדו דיקפריו, כוכב שכבר ידוע בחיבתו לתושבות ישראל, אותו הכירה לוי לאחרונה דרך חברים משותפים בשעה שבילו בפסטיבל המתוקשר קואצ'לה.

בדומה לגיחה שלה לחיינו במפתיע כשתועדה מבלה בכל מקום אפשרי עם יהודה לוי, מקורבים אליה מספרים כי גם באל.איי השניים מבלים לא מעט מזמנם הפנוי יחד. אותם מקורבים מדווחים גם כי אם הכול ילך כשורה עבורה, בכל התחומים, היא לא פוסלת הישארות שם ודחיית החזרה לישראל למועד לא ידוע.

בהתחשב בעובדה ששני הצדדים לא נוטים להחזיק בקשרים רומנטיים מעבר ל-5 דקות, נראה לנו שהחיבור הזה דווקא יכול לעבוד לפחות לשבוע-שבועיים. צפו ממש בקרוב לפפראצי בינלאומי משותף.

לי לוי, יאיר נתניהו (צילום: צ'ינו פפראצי)
מיצתה את העניין הלאומי. לוי ונתניהו בדייט | צילום: צ'ינו פפראצי
אין תמונה
עם החברים המשותפים. גם אורי פפר שם

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +