לפני קצת יותר משבוע, לא ניתן היה למצוא חלקה פנויה ברשת בה לא נכתב על מעצרו המתוקשר של שחקן הכדורגל לשעבר ובן זוגה הטרי של טהוניה רובל, אושרי אלפסי, בחשד לסחר בסמים.

כזכור, אלפסי נעצר על ידי משטרת ישראל בחשד להחזקת סוגים שונים של סמים במכוניתו כשהכותרות סביבו מכריזות על התנגדותו של אלפסי למעצרו והכחשה מוחלטת מצדו.

כעת תורו של אלפסי למסור את הגרסה שלו לסיפור מסר אלפסי לשבועון "המגזין" באשדוד כשהוא מותח ביקורת קשה על התנהלותה של המשטרה בעניינו, לפיה נהגו בו כאחרון העבריינים במדינת ישראל.

לטענתו של אלפסי, מדובר היה במעצר שווא שהתרחש לאחר שהותקף על ידי לא פחות משבעה בלשים. "זה היה ערב רגיל בחיי. עצרתי עצירה מוחלטת ברמזור אדום עם רכבי בלב תל אביב. ומאותו רגע מסך שחור עטף את חיי".

עוד ב-mako סלבס:

אלפסי תיאר את השתלשלות האירועים מנקודת מבטו: "מכונית הגיחה מימיני וחתכה את הרכב שלי כמו קופסת שימורים. חשבתי שנהג שיכור נכנס בי. לא הספקתי להרים את הראש וכבר שלושה גברים פרצו את הרכב שלי, חנקו אותי ושלפו אותי מהרכב. לא הבנתי מה קורה, הטיחו אותי על כביש האספלט, תוך שחגורת הבטיחות עוטפת את צווארי. 

רק לאחר מספר דקות  הואיל אחד הבלשים להוריד אותה מעליי. מרגע זה החל הסיוט שלי. הם אזקו אותי כאילו הייתי בכיר העבריינים בישראל", שחזר אלפסי, "מעולם לא הייתי בתחנת משטרה, מעולם לא ידעתי או ראיתי את המקום שנקרא חדר חקירות. אזקו אותי בידיים, הבלשים החלו לפרק את הרכב. 

לאחר שעה שפירקו את כל הרכב ומשלא נמצא דבר, שאלתי אותם למה אתם עושים את זה וקיבלתי תשובה שעוד מעט יגיע קצין שיסביר לי. לאחר שהם לא מצאו דבר, ולאחר שהבינו שאני לא האדם שהם מחפשים הם החליטו לקחת עוד צעד קדימה אולי על מנת להצדיק הקרקס הזה".

לדברי אלפסי, הוא אינו משתמש בסמים קלים וכבדים כאחד ולמעשה, המשטרה הלבישה עליו תיק פלילי. לטענתו, כל הצומת בה התרחש האירוע, מרושת במצלמות שתומכות בגרסתו. אלפסי טוען כי שקית הקוקאין שלכאורה הבלשים מצאו מכוניתו לא שייכת לו בכלל וכי בחיפושים בביתו הבלשים לא מצאו דבר.

"השוטרים הפיצו מעשיות כשביכול התנגדתי למעצר, מה שמעולם לא היה ולא נברא. מזל שהכול מצולם. אמרתי להם שמעולם לא ראיתי את השקית הזו וגם לא יודע מה זה בכלל", ציין אלפסי.

"על הלילה שבו בילה במעצר ועל כך שהובל במשאית עצורים לבית המשפט", סיפר אלפסי: "לאחר שביליתי לילה שלם בחדר חקירות אז הם החליטו שאני הולך לעמוד בפני שופט. הם טענו שוב שיש חשד והוא חסוי וביקשו את המשך מעצרי בשלושה ימים. השופט נענה לבקשתם להאריך את מעצרי והעיר שזה בתנאי שעליהם להביא משהו אחרת הוא מבטל את המעצר.

משם עברתי יום שלם בתוך משאית משטרתית, בחום כבד, בלי מזגן, עם עוד 30 עצירים, בנסיעה לתא מעצר ברמלה. לאחר שלוש שעות שם שוב עליתי על אותה משאית חמה כאילו הייתה תא רכבת בגטו. היה חום אימים. הרגשתי שאני נחנק, שלא יכולתי לנשום".

אלפסי שוחרר יום לאחר שנעצר ולדברי מקורביו הוא בוחן כעת אפשרות לתבוע את משטרת ישראל.

יום הולדת אווה לימסוב
אהבה בצל המעצרים. טהוניה ואושרי | צילום: שוקה כהן

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +