למקרה שלא התעדכנתם בימים האחרונים, נינט טייב ויוסי מזרחי מצויים בתביעה מול אתר וואלה וצלם הפפראצי יגל בר קמא על פרסום תמונות פרטיות של מזרחי, שצולם במרפסת בית הזוג כשתחתונים ומגבת בלבד לגופו.

אחרי שהוגש כתב התביעה על סך 300,00 שקלים, מתברר שלא רק בבית המשפט העניין ידון, אלא גם בבית המשפט המיידי ביותר - הרשתות החברתיות. 

הצלם הנתבע, בר קמא, פרסם בעמוד הפייסבוק שלו תמונת עבר בה הוא מחזיק את נינה על גבו באווירה חברית והבהיר כי ״דווקא נינט אותה סחבתי על הגב (תרתי משמע) בתחילת הקריירה שלה החליטה ביחד עם בעלה לתבוע אותי" כשהוא ממשיך ודן ב"התעסקות בקטנות" של טייב ומזרחי.

בהמשך הוא אף פרסם פוסט הקורא לעורכי דין צעירים בתחילת דרכם לייצג אותו בבית המשפט ללא תשלום בתמורה לחשיפה תקשורתית רחבה בנושא עקב התובעים המפורסמים.

עוד ב-mako סלבס:

ובכן, מזרחי וטייב דווקא כן שמרו על שתיקה אולם האחות הקטנה והקרובה של נינה, סופי, החליטה שהיא דווקא לא מעוניינת להישאר חייבת ופרסמה פוסט תגובה לבר קמא:

״מי זה האלטיזכן הזה שסוחב על הגב? כמה נחמד מצידך. אולי אצל בריטני ומדונה זה מקובל אך אנחנו חיים בישראל ולא בהוליווד אז צא מהסרט שבו אתה חי.מקווה שתקבל קנס כזה גדול שלהבא במקום לצלם אנשים בתחתונים בתוך הבית שלהם תצלם טווסים בכפר הירוק״.

גם אז המשיך בר קמא כשפרסם את תגובתה של טייב בתוספת ההשערה (המבוססת למדי) כי יש לו "הרגשה שיהיה פה שמח..."  כל זאת וזה עוד לפני שהחבורה נפגשה בבית המשפט. אז יהיה שמח? לא יודעים אבל מה שבטוח זה שיהיה סוער.

סופי טייב בתגובה:

"הסטטוס שלי הוא תגובה עדינה לכתבה".

נינט טייב תובעת (צילום: מתוך הפייסבוק של יגל בר קמא)
כתב התביעה | צילום: מתוך הפייסבוק של יגל בר קמא
נינט טייב תובעת (צילום: מתוך הפייסבוק של יגל בר קמא)
הפוסט בפייסבוק של יגל בר קמא | צילום: מתוך הפייסבוק של יגל בר קמא
נינט טייב תובעת (צילום: מתוך הפייסבוק של סופי טייב)
ופוסט התגובה של סופי טייב | צילום: מתוך הפייסבוק של סופי טייב
נינט טייב ויוסי מזרחי  (צילום: ברק פכטר)
איך זה ייגמר? | צילום: ברק פכטר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +