המתיחות לקראת גמר "האח הגדול" ביום שבת שוברת שיאים ומחזירה לכותרות גם דיירים, שכמעט הספקנו לשכוח. אורטל בן דיין כתבה בראשית השבוע פוסט נגד אלדד בו יצאה נגד תדמית הפטריוט שנדבקה בו וטענה שהכל משחק.

"הבנאדם נזרק מיחידה ליחידה בצבא כי סירב לשרת בקרבי עד שתקעו אותו במשרת פקידות בגדוד הבדואי", כתבה אורטל בעמוד הפייסבוק שלה, "...הוא העביר את הזמן כפקיד במשרד ביחידה של לוחמים בדואים. איפה נעלמה כל הפטריוטיות ואהבת המולדת שלו בזמן המלחמה? הוא חשב לרגע לצאת החוצה? ברור שלא. מוכר לכם סיסמאות ברמת גנון ואתם אוכלים בתיאבון. ח'ברה תתעוררו, הבנאדם שכר משרד יח"צ לפני שנכנס לאח הגדול, החליט לשחק על הקלף הציוני וזהו. כששאלתי אותו בזמנו מדוע הוא לא הלך ליישב התנחלות אחרת והחליט לגור בתל אביב, הוא ענה לי: 'כי עכשיו אין לי התנחלות עם ים'. אז חלאס עם השטויות של אהבת הארץ, הבנאדם לא עשה עם חייו עד היום דבר וחצי דבר למעט להתכונן היטב לכניסה לבית האח הגדול".

עוד ב-mako סלבס:

הדברים עוררו את זעמה של משפחת גל-עד, ואחיו אפי נשלח כעת למערכה כדי להגן על על בן המשפחה שבנווה אילן. "אלדד היה לוחם במהלך כל שירותו הצבאי מ-2002", מדגיש אפי, "הוא שירת בהתחלה בנח"ל ועבר לגדוד הסיור הבדואי בגלל שהכיר כל כך טוב את גוש קטיף בו נולד. מ-2005 כשהוא השתחרר מהצבא הוא עבד במשרד הביטחון והיה אחד הישראלים האחרונים שעזבו את רצועת עזה".

אז הוא לא היה פקיד?
"איזה פקיד? אלדד הוציא קצין בידיים ללא רוח חיים ממנהרה שקרסה עליו ברפיח. הוא גם הציל שלושה מחבלים שחפרו מנהרה שקרסה עליהם בעקבות הגשם. הוא הוציא אותם חיים מתחת לאדמה. מתחת לחול. הם פשוט נישקו אותו כשהציל אותם".

שכרתם משרד יחסי ציבור?
"אורטל פשוט המציאה סיפור, אין שום קשר למציאות. הילד הזה היה חייל כל כך מורעל. תגידו עליו הכל, אבל לבוא להגיד על לוחם בצה"ל שהוא היה פקיד?".

יצרתם קשר עם אורטל?
"אנחנו מתעלמים ממנה לחלוטין, אין לה מקום בשיח הציבורי בישראל".

 

אלדד גל-עד חייל
אלדד במהלך שירותו הצבאי

צפו בתצוגה השנתית של קסטרו

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +