אנחנו לא יודעים מה עובר על מתמודדי העונה שישית של האח הגדול, אבל חודשיים אחרי שאחרוני הדיירים ירדו במדרגות, עושה רושם שהם לא יכולים להתרגל לשינה בלי חבריהם לבית הכי נצפה במדינה.

ממש לפני כמה ימים סיפרנו לכם שאלדד וקארין עברו רשמית לגור יחד, ועכשיו מדובר בלא אחרות מה-BFF הזוהרות של העונה. לא, אנחנו לא מתכוונים למיקיאגי והספה בסלון, אלא לדנית גרינברג ואנה בול, שהולכות להקים להן קן ריכולים במרכז תל אביב.

למי שלא יודע - דבר שאנחנו לא מבינים איך יכול להתרחש - נספר שגרינברג מחפשת לעצמה דירה כבר זמן מה, אלא שלאחרונה מי שהייתה אמורה להיות הפרטנרית שלה להרפתקה החליטה לוותר על מעבר לעיר הגדולה, והשאירה את דניתוש חמוסיתוש לבדה במערכה.

עוד ב-mako סלבס:

זה היה השלב שאנה נכנסה לתמונה, ולדעתנו היא מתאימה בול (סורי, אבל אנחנו לא הולכים לוותר על הבדיחה הזו לעולם). השתיים שומרות על קשר חם מאז הסתיימה העונה, ועכשיו נולד הרעיון שיהפוך דיירי בניין אחד בתל אביב למאושרים מאוד.

אז האם הדינזאורים המפורסמים מהמקלחת בבית האח יעברו איתן? האם אחי ואליאב יבואו לבקר? האם יום אחד נפסיק להיות אובססיביים לקשר של הרביעייה הזו ונפתח חיים משל עצמנו? כל זאת ועוד בהמשך.

דנית ואנה מדברות במיטה (תמונת AVI: mako)
דנית ואנה בדירתן התל אביבית, תמונת אילוסטרציה | תמונת AVI: mako
 דנית ואנה (צילום: ברק פכטר)
לחיי דירה עם מים חמים | צילום: ברק פכטר
אין תמונה
מקווים שהחשבונות והכלים המלוכלכים לא יפרידו ביניהן

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +