רגע לפני שמסתיימת העונה השישית של "האח הגדול", במשפחת גרינברג כבר נערכים ליום שאחרי. מקורבים למשפחה מספרים כי כל מה שמעניין אותם כרגע הוא לא אם דנית תביא איתה את מיליון השקלים, אלא למנוע ממנה להמשיך בקשר עם אליאב כשתסתיים התכנית.

בסביבת המשפחה אומרים כי בתחילה אליאב עוד הצליח להרשים אותם, אך מהר מאוד הבינו כי מדובר בבנאדם שלא יכול לעשות לה טוב בחיים.

"הם מאוד לא אוהבים את אליאב, בלשון המעטה", אומר מקורב למשפחה, "הם מזמן הפסיקו לצפות בערוץ 26 בגלל כל ההתנהלות שלה ושלו, הם מאוד מקווים שמערכת היחסים לא תמשיך בחוץ ובכל אופן מבחינתם הוא לא ידרוך להם בבית".

עוד ב-mako סלבס:

מי שהושפעה בעיקר מהרומן הלא יציב של דנית, היא אמה אורלי. לדברי המקורבים היא עברה תקופה לא פשוטה שגרמה לה להפחית בכמות העבודה שלה מאחר והראש שלה היה מרוכז אך ורק במה שעוברת בתה.

המשפחה מספרת למקורבים שדנית התאהבה באליאב, היא לא משחקת משחק, והאהבה הזו מעוורת אותה. "יש שם כוחות לא שקולים, אליאב עושה לה הפרד ומשול ומרחיק אותה מכל האחרים, הוא מבטל אותה לחלוטין. כל פעם שהיא מנסה להשתחרר ממנו, הוא אורב לה. מחכה שהיא תצא מחדר האח הגדול ותופס אותה לשיחות, לא נותן לה להתנתק ממנו. הוא מקטין אותה וכל פעם שהוא אומר לה 'ששששש' זה מרתיח את בני משפחתה".

המשפחה מבהירה לסובבים כי ברגע שדנית תצא החוצה הם ינסו להגן עליה, יראו לה את כל הקטעים שהיו בבית, את ההתנהגות שלו ואיך הוא היה מולה וכי הם בטוחים שאין שום סיכוי שאחרי שתראה את זה, היא תרצה להיות איתו אפילו רגע.

עם זאת, הם גם מודעים ליחסי הכוחות ומאמינים שאליאב לא ירצה להיות איתה. לטענתם, הוא משחק בה ויש עוד כמה בחורות בחוץ שמחכות לו. לתחושתם, אליאב לא רואה את דנית ממטר, הוא לא מרגיש אליה כלום ומבחינתו מדובר באסטרטגיה נטו.

 

דנית ואליאב במיטה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
3 השבועות האחרונים | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +