לאלדד גל-עד היו עוד כמה יריבים מלבד אליאב אוזן, למקרה שמישהו הספיק לשכוח. אחד מהם דווקא זכור לנו היטב  - דורון מירן, איתו אלדד נכנס לאחת המריבות הקשות שידע הבית בעונה הזו של האח הגדול. 

כבר מתחילת העונה השניים השתייכו למחנות מנוגדים אך כשהנשים בחייהם, קארין ודורית, נכנסו למריבה ביניהם - העניין התלקח לגבהים חדשים שאנחנו מתקשים לשכוח עד היום ואם אתם שכחתם - הנה הוידאו שיזכיר לכם בדיוק איך זה היה נראה.

כשדורון התריס בפני אלדד שקארין המשיכה הלאה בלעדיו בחוץ, אלדד שלף את המשפט הקשה והזכור: "למה איזה **ן דורית מקבלת?". משפט שהביא את דורון לכדי דמעות וסערת רגשות שממנה התקשה להתאושש.

עוד ב-mako סלבס:

לכן דמיינו מה רבה הייתה הפתעתנו כשחזינו בשניים מתחבקים בחום באירוע השקה לסינגל החדש של דורון אליו הגיעו הפיינליסטים של האח הגדול ועוד כמה מחבריהם לעונה. 

לא מדובר בהצגה לעין המצלמות, למי שחשב. מסתבר שהדברים הקשים שאמר אלדד לדורון הפריעו לו מהרגע שיצא מבית האח וחזר למציאות ולשגרה. אלדד פנה לדורון, התנצל בפניו והסביר כי את הדברים הקשים שנאמרו - הוא לוקח בחזרה.

דורון קיבל את ההתנצלות הכנה אך בזאת אלדד לא הסתפק. הוא הרים טלפון לדורית, אשתו של דורון שהייתה מושא העלבון, הסביר לה שהדברים נאמרו בלהט הויכוח וכי הוא מתנצל עליהם מעומק לבו. דורית התרגשה משיחת הטלפון וכמובן שבסוף סלחה.

דורון? 

"עברנו עליות ומורדות. לא הסתדרנו בתוך הבית אבל מבחינתי, ברגע שאלדד התנצל בפני ובפני אשתי זה סגור ומאחורינו. הוא גם הגיע אלי אתמול להשקה, רקדנו, נהננו, הכל טוב בינינו ואני מאחל לו המון בהצלחה".

 

האח הגדול (צילום: צי'נו)
ברומנס חדש? | צילום: צי'נו

אלדד ודורון בחדר השינה (תמונת AVI: mako)
בימי היריבות | תמונת AVI: mako

צפו בתצוגה השנתית של קסטרו

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +