כמו למרבית תושבי המדינה, גם עבור סלבריטאי ארצנו הגיע היום בשעה טובה לסיומו החופש הגדול, כשכל אחד מהם שלח אחר כבוד את ילדיו לבתי הספר ולגני הילדים.

חלק מהם אפילו שיתף ברשתות החברתיות את היום המרגש שלהם ושל ילדיהם, והעניק לנו הצצה חד פעמית לחיי ההורות שלהם מבלי שנצטרך אפילו לבקש.

עוד ב-mako סלבס:

מיה דגן, למשל העלתה תמונה של בתה בת השנה אמליה ועדכנה שהיום היא נכנסה בפעם הראשונה בחייה לגן. גם שירי מימון שיתפה בתיק הגן של בנה בן השנה וחצי, איתי, ואילו מאיה בוסקילה הגדילה לעשות עם פוסט מרגש "אני לא חושבת שבשום שלב בחיי חשבתי שאתרגש ככה, כמו עכשיו! לני אוצר שלי קטן, מחר יום ראשון בגן ואימא שלך מרגישה פאתטית מרוב לחץ והתרגשות...".

גם אליענה בקייר העלתה תמונה של ביתה התינוקת ביומה הראשון בגן, מורן איזנשטיין אף בילתה עם הקטן שלה בכמה שעות של היכרות בגן חדש, ואפילו ליאור נרקיס הגיע עם שני בניו לגן הילדים שלהם ואיחל "שנת לימודים פוריה ומוצלחת לנסיכים שלי דיויד ואליה ולכל ילדי ישראל".

וגם כוכבות הריאליטי ריגשו: ג'ניפר סנוקל העלתה תמונה של בנה שחזר היום לעוד שנת לימודים, וסיפרה כמה היא מאושרת מכך שעכשיו מתחילה החופשה שלה עצמה, ואילו יוצאת מאסטר שף, ג'קי אזולאי, שיתפה בתמונה המרגשת של בנה עם תיק גב וכתבה, "אתה הילד שביקשתי שעליו תמיד חלמתי... בהצלחה נסיך שלי בדרכך החדשה". לאה שנירר העלתה תמונה של התאומים שלה, ושיתפה כי מבחינתה הם רק נולדו אך כבר עולים לכיתה ג'.

עדי הימלבלוי, שרק התחתנה לפני מספר שבועות ועדיין לא הביאה ילדים לעולם, בחרה לשתף בתמונה שלה מכיתה א' וכתבה: "כמה זמן עבר מאז... מרגיש כמו כלום אבל לגמרי נצח. שתהיה לכם שנת לימודים מלאה בזיכרונות טובים וחברויות אמיצות".

 

אין תמונה
"אמליוש הייתה היום בגן בפעם הראשונה". מיה דגן

אין תמונה
"חיים של אמא". בנה של שירי מימון

אין תמונה
"אוצר שלי קטן". דור העתיד של מאיה בוסקילה

אין תמונה
"מבסוטה מהיום הראשון בגן". בתה של אליענה בקייר

אין תמונה
שמחה יותר בשביל עצמה. בנה של ג'ניפר סנוקל

אין תמונה
נסיך בדרך אל הגן. בנה של ג'קי אזולאי

אין תמונה
"רק אתמול נולדו". לאה שנירר והילדים

אין תמונה
מלאה בזכרונות טובים. עדי הימלבלוי

צפו בתצוגה השנתית של קסטרו

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +