את זה שלא מעט פעמים בחיים המציאות מחקה את האמנות אנחנו כבר יודעים. אבל מה שקורה עם השחקנית אלמה דישי זה כבר יותר מדי מוזר בשביל שנתעלם.

בתקופה האחרונה נראה שהחיים של דישי מסתנכרנים לחלוטין עם דמותה בסדרה "איש חשוב מאוד". לא הרבה אחרי שהסדרה עלתה, דבר רדף דבר ונראה שקשה כבר להפריד בין הדמות לבין האישה במציאות.

קודם היא נאלצה לעזוב את עבודתה כמלצרית בגלל הפרסום. מיד לאחר מכן היא עזבה את בית הוריה ושכרה דירה משל עצמה בתל אביב ועכשיו מגיע מה שאנחנו לגמרי מכריזים כשיא.

עוד ב-mako סלבס:

מי שביקר בעמוד הפייסבוק של אלמה לאחרונה כנראה חווה את אותו בלבול שאנחנו חווינו כשראינו שדישי פרסמה כי היא מחפשת את כלבתה האהובה נינה (כן, אנחנו שומעים את זה) וביקשה את עזרת הציבור במציאתה. 

אם אתם נמנים על צופי הסדרה, אתם ודאי יודעים שגם דמותה של דישי איבדה כלבה בפרק ששודר בסך הכול יומיים לפני. אמנם בסדרה היא לא איבדה את הכלבה הפרטית שלה, מעצם היותה מטיילת כלבים לפרנסתה אבל עדיין, אל תקלקלו לנו. 

אז אחרי השינויים בחיים, אובדן הכלבה בשם נינה (סליחה, אנחנו עדיין נדהמים מזה), אנחנו רק צריכים עוד שינוי אחד קטן שיתאים לכל הטשטוש הזה בין מציאות לבדיון. אז תשמעו רגע אלמה ויודה, זה הזמן שתצאו לדייט. עלינו. מקובל עליכם?

יהודה לוי ואלמה דישי
יאללה, דייט | צילום: אביב חופי
אין תמונה
הפוסט שגרם לנו להתבלבל
_OBJ

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +