למרות טענות מנוגדות ושונות מסביב, מערכת היחסים של אליאב אוזן ונופר מור לחלוטין שרירה וקיימת. אחרי שעדכנו אתכם בכל הפרטים הזוגיים שהשניים מתעקשים להחביא, אנחנו מתפנים לארגן לכם את העדכון הכי עסיסי בקשר הסבוך הזה.

למרות שלנו ידוע שאת רוב זמנם הפנוי השניים מבלים במשותף, אליאב ונופר הקפידו לא להגיע יחד לשום אירוע ודאגו למנוע כל אפשרות שייתפסו באותו פריים יחד, רחמנא ליצלן.

אז מסתבר שהשתיקה שהם גזרו על עצמם הספיקה להם כי בסוף השבוע האחרון, הם שחררו את כל המעצורים ונעתרו לתמונה משותפת. כזו שכוללת מגע ידיים וקרבה שאין איך להגדיר אותה מלבד זוגית ואינטימית.

עוד ב-mako סלבס:

בסוף השבוע האחרון, בשעת צהריים מוקדמת, אליאב הזמין את כל חבריו - גם אלו מבית "האח הגדול" וגם כאלו מהחיים שלפני, לחגוג איתו את מסיבת יום הולדתו ה-31 באחד מהברים ברמת השרון.

דנית גרינברג לא נצפתה שם, מן הסתם, אבל מי שכן הגיעה הייתה הנוכחית, נופר, שהגיעה בגפה לקראת השעה שתיים בצהריים והצטרפה לבן הזוג בחגיגות והמינגלינג.

למרות שבאמת נורא התרגשנו לראות את עינב בובליל ובן הזוג אלי בניסטי, את האח הגדול יורם זק, הצמד הבלתי נלאה דורון מירן וצחי אשכנזי, הלוחמת אורטל בן דיין ושאר החברים מהעונה האחרונה - החסרנו פעימה בעיקר מהתמונה הראשונה והמשותפת של אליאב ונופר.

השניים, על פי מקורבים, חגגו ביחד את יום הולדתו ואף המשיכו משם בסיום האירוע לבלות יחד את מה שנותר מסוף השבוע האחרון. אותם מקורבים גם מספרים כי השניים הכי זוגיים שיש למרות החששות מהצלחת הקשר בחיים שבחוץ.

כמו שזה נראה כרגע, הם בונים את הזוגיות צעד אחר צעד הרחק מעין התקשורת, לפחות עד עכשיו. היינו ממליצים להם להתרכז פחות בהתחמקות מהתקשורת ויותר בהימנעות מאיזור פתח תקווה והסביבה.

אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
מאמי תחזיקי אותי | צילום: אביב חופי
אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
אני עומד להתעלף מהחרדה | צילום: אביב חופי
אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
אין בינינו כלום, נשבע | צילום: אביב חופי
אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
צלמו מהגב, אני לא עומד בזה | צילום: אביב חופי
אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
באתי עד לפה ואין אייל גולן, איזה יפים אתם | צילום: אביב חופי
אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
איך ניצחתי את דנית, כפרה עלי | צילום: אביב חופי
אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
זה מיץ אומץ או יין? מישהי מעזה כשנופר בסביבה | צילום: אביב חופי
אליאב אוזן (צילום: אביב חופי)
לא נחים. דורון וצחי חוגגים לאליאב | צילום: אביב חופי
_OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +