הפרשה החדשה סביב "הזמרת המפורסמת" שעל פי החשד שילמה דמי שתיקה, לאחר שמקורביה היו מעורבים לכאורה באירוע תקיפה מעוררת את חמתם של מקורביה, שטוענים כי הפרסומים סביב העניין שגויים וכי כל הסיפורים המתוארים לא היו ולא נבראו.

"זה הכל שקר נוראי", טוען בכיר בתעשייה וחבר קרוב של הזמרת, שבילה איתה באותה העת בבית הקפה בדרום תל אביב בו על פי החשד אירעה הקטטה. "זאת סתם הייתה קטטה של איזה נרקומן עם מישהו מהמקום. לא היה שום קשר בין הבחור לבין הזמרת. הנרקומן הבין בשלב מסוים שהזמרת בבית הקפה וצעק 'תעזרו לי, תעזרו לי'".

לטענתו, הוא ישב יחד עם הזמרת ואורטל בן דיין והביט בנרקומן שהתפרע מחוץ לבית הקפה. "לא היה כל מגע מכל סוג שהוא בינה לבין האיש הזה, אנחנו שמענו על זה לראשונה מהתקשורת שהתקשרה לקחת תגובה. אף אחד לא פנה אליה והיא לא זומנה לחקירה עד עכשיו. זה הכל שקר נוראי. היא כבר שוקלת ללכת בעצמה למשטרה ולתת את גרסתה בכדי לטהר את שמה".

עוד ב-mako סלבס:

אנשיה של הזמרת מאשימים את המשטרה בהדלפת הסיפור: "ברור שזה יצא החוצה מהמשטרה, כי ממי זה עוד יכול לצאת? ממערך יחסי הציבור של הנרקומן? המשטרה מגעילים כי איזה סיבה יש להם לקחת איזה שטות של נרקומן, שהיה מסטול לחלוטין, ועל בסיס זה להוציא את זה החוצה בלי לבדוק".

גם בן דיין לא נשארה אדישה לפרסומים ותקפה בעמוד הפייסבוק שלה את המשטרה: "הזמרת הגיעה לשתות איתי קפה ובאותו זמן ובלי שום קשר אליה פרצה תגרה מחוץ לבית הקפה. לקפה הגיע בחור נרקומן שמסתובב באזור ועושה מדי פעם באלגן, הפעם הוא איים על הברמן של בית הקפה. חבר של הברמן, לקוח של הבית קפה התעמת איתו ותקף אותו עם כיסא. כתוצאה מהתקיפה הנרקומן נפצע בידו. ניסינו להרגיע את הרוחות ולהפריד כוחות. רופא שנכח במקרה במקום חבש את ידו, נתנו לו מים וגם הזמנו לו אמבולנס. בכל הזמן הזה 'הזמרת המפורסמת' ישבה בפנים וחיכתה לי בזמן שאני מנסה להרגיע את הסיטואציה. הנרקומן הגיש תלונה במשטרה על הבחור שתקף אותו ולא על שום זמרת. ההכפשות עכשיו שצצות מכל עבר הן תוצאה של תרבות עיתונאית ומשטרתית רקובה רודפת כותרות במקום אמת".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "אתמול התקבלה תלונה בגין תקיפה של אדם בבית קפה בדרום תל אביב ובנדון נפתחה חקירה".

אורטל בן דיין (צילום: צי'נו)
בן דיין בבית הקפה | צילום: צי'נו

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +