לא הרבה הריוניות בסביבה שלנו מוכנות לקחת על עצמן חשיפה כזו טוטאלית כפי שלקחה על עצמה אפרת גוש. גוש, שנמצאת בהריון מתקדם מאוד, החליטה לחשוף הכול ולא מדובר רק בגופה, אלא גם על הפרטים הכי אינטימיים מחייה.

השבוע היא זכתה לכבוד רציני כשנבחרה לככב על שער הגיליון החגיגי של מגזין "את" שמוקדש לנשים ישראליות מעוררות השראה. מי שעוקב מקרוב, וגם מרחוק, אחריה, יודע שגוש עברה לא מעט. לפני ששינתה סטטוס אישי לבת זוגו של יובל סיגלר ואם לעתיד, לגוש היה סגנון חיים מאוד לא רגוע. 

על העבר שלה היא סיפרה: "אורח החיים שלי היה הרסני... הוא היה הרבה יותר בחוץ, רווי באלכוהול ומסיבות, והגעתי לקצוות שעדיף היה שאני לא אגיע אליהם. הלכתי לאיבוד והתחלתי לשאול שאלות. עצרתי ושאלתי את עצמי מי אני רוצה להיות ואיך אני רוצה שהחיים שלי ייראו".

עוד ב-mako סלבס:

כחלק מהפאזה הבוגרת יותר של גוש, היא מנהלת כאמור מערכת יחסים יציבה למדי עם סיגלר שהייתה אמורה להיחתם רשמית בנישואין של השניים.

על החתונה שלא התקיימה, היא הסבירה: "ידענו שאנחנו לא רוצים חתונה ברבנות אלא חתונה אזרחית, אבל כן רוצים טקס שיקבל תוקף בארץ, וזה מזעזע שאין פה את האופציה הזו".

את כל ההעצמה הנשית הזו, היא תחגוג הערב באירוע רשמי בשיתוף הבושם החדש של אסתי לאודר, Modern Muse. אז מכיוון שבמוזות מודרניות עסקינן, גוש לא תהיה לבדה בפסגה. עוד נבחרו כנשים מעוררות השראה הן מארינה מקסימליאן בלומין, מיכל אנסקי ועוד.

לא יודעים מה איתכם אבל כל ההעצמה הנשית הזו גורמת לנו לגמרי להתרגש. יש לנו לא מעט הריוניות שהיינו שמחים אם היו הולכות בדרכה של גוש ועונות לנו על כמה שאלות מסקרנות. מי אמר נינט?

 

אפרת גוש (צילום: צ'ינו פפראצי)
עם בן הזוג, יובל סיגלר. מערכת יחסים קרובה | צילום: צ'ינו פפראצי

אפרת גוש (צילום: רון קדמי)
פייר? אמיצה מאוד | צילום: רון קדמי

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +