ממש לפני כמה ימים הבאנו לכם תמונות מהצילומים לקמפיין האופנה הראשון של שירה גוטמן, כשאמה ואם כל הדוגמניות, גלית גוטמן, נמצאת לצידה. עכשיו הגיע הזמן שתשמעו מה יש לשתיים להגיד על ציון הדרך המרגש, לו - מסתבר - חיכו לא מעט זמן (לפחות שירה).

הבוקר, במהלך תכנית הבוקר של קשת בהנחייתם של גוטמן ויואב לימור, דיברו צמד המנחים בין היתר גם על הקמפיין הראשון של גוטמן הצעירה שגרר תגובות נלהבות ברשת.

עוד ב-mako סלבס:

כבר מהרגע שהנושא עלה, התרגשה גלית, אבל כשאמרו לה ששירה עוד יותר יפה ממנה, היא טענה שזו המחמאה הכי טובה שיכלה לקבל. אז, כשהסמול טוק באולפן הגיע לסיומו, עברו בתכנית לראיון מצולם של האם ובתה, שם התנסתה שירה במה שאמה מתורגלת בו כבר שנים - ראיון לכלי התקשורת.

"אני מתה על העבודה הזאת. זה משהו שאני רגילה אליו כל החיים וזה כיף להיות זו שעושה ולא זו שמסתכלת", סיפרה שירה הנרגשת. "על ההצעות שהיו עד היום לא סיפרו בכלל. זו פעם ראשונה שאני שומעת על הצעה".

בתגובה הסבירה גלית: "חשבתי שזה מוקדם מדי, למרות שגם עכשיו אני בטוחה שיהיו כאלו שיגידו שזה מוקדם מדי. איכשהו ידעתי שזאת הצעה שאי אפשר יהיה לסרב לה". 

עוד סיפרה גלית על החיים בצילה, "שירה לא צריכה קמפיין בשביל שיכתבו עליה... מספיק שהיא יוצאת איתי וצלם פפראצי מצלם אותנו... לימדתי אותה לא לקרוא טוקבקים ולמרות שהיא אומרת שהיא לא קוראת, אני לא מאמינה."

לאחר מכן הוסיפה גלית על הבחירה של הבת במקצוע: "במקרה של שירה היא בתוך זה בין אם היא רוצה או לא, מתוקף היותה בתי. זה חלק מתשלום שהיא משלמת כבר מגיל מאוד צעיר ואני מקווה שגם יש פלוסים".

שירה מיד פירגנה לאמה הנרגשת: "יש פלוסים. יש לי את המודל לחיקוי הכי טוב בבית". על השאלה האם גם היא שואפת להיות מנחת בוקר כמו אמה, ענתה שירה, "לא יודעת, יש זמן". אין ספק.

שירה גוטמן (צילום: אביב חופי)
יאללה אימא, מפרגנת לך בסלפי איתי | צילום: אביב חופי

אין תמונה
הדבר הבא כבר אמרנו?

שירה גוטמן קורן וגלית גוטמן בראיון (תמונת AVI: מתוך הבוקר של קשת, שידורי קשת)
מזהים דמיון? | תמונת AVI: מתוך הבוקר של קשת, שידורי קשת

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +