נופר מור ודנית גרינברג בכו במשך שעות ארוכות אחרי הדחתו המפתיעה של אליאב אוזן מבית "האח הגדול" ביום שבת, אך נראה שמי שתישאר עם הדמעות גם אחרי תום התכנית תהיה דנית.

נופר ואליאב בדייט (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
בחר בה | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

אליאב אוזן העביר את 48 השעות האחרונות במחשבה רבה ובהתאקלמות בעולם החדש. הוא הספיק לנסוע לבית אימו בקריית שמונה, לחזור לתל אביב וכל זאת עם מאבטח צמוד מטעם ההפקה, שעוזר לו לשמור על פרופיל נמוך.

ובזמן שהוא ספון בביתו, חושב מחשבות, קורא כתבות ועושה על עצמו גוגל, קיבל אליאב הכרעה בסוגיה הבוערת ביותר בישראל בימים אלה - דנית או נופר.

עוד ב-mako סלבס:

על אף העובדה שבתוך הבית אוזן שמר לאחרונה על מרחק מנופר וניסה לנהל סוג של קשר עם דנית, היציאה החוצה לחיים האמיתיים ולסביבה המוכרת גרמה לו להתאפס ולהבין מה בדיוק הוא רוצה מעצמו. 

בסביבתו מספרים כי הוא אומר לחבריו שבמרחק כמה שעות מההדחה הוא מבין שמי שבאמת נמצאת לו בלב זאת נופר, ואליה הוא מתגעגע. לדברי מקורביו הוא יחכה לנופר בחוץ בתקווה לטפח איתה קשר רציני.

הוא כבר הספיק לדבר עם משפחתה כדי שגם הם ידעו שככל שזה תלוי בו, הוא מתכוון להישאר באזור זמן רב ושהוא לא מבין מה הוא עשה עם דנית בבית.

משפחתה של דנית גם יכולה להיות מרוצה מכל העניין מאחר והם כבר הבהירו באופן ברור כי הם לא ירצו שדנית ואליאב יהיו ביחד ביום שאחרי התכנית.

ועכשיו דמיינו את הסיטואציה הבאה: גמר האח הגדול, נופר יורדת במדרגות המפורסמות, זוכה לחיבוק ונשיקה מאליאב. אז יורדת דנית במדרגות ורואה שאליאב לא ממש ממהר לחבק אותה כי באותו הרגע הוא יושב מחובק עם נופר ביציע המתמודדים. שמישהו יכין את הפסיכולוג.

_OBJ

צפו בתצוגת האופנה של קסטרו: www.mako.co.il/special-castro

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +