זה אמנם נראה כאילו הם נשואים כבר נצח, אבל רק בחודש מאי השנה קים קרדשיאן נישאה לקניה ווסט ומאז אתם כבר יודעים מה קרה, נורת' ווסט, משבר בנישואים וכל שאר הג'וס שקים מקפידה לספק.

מה שהעיב על כל חגיגת תשומת הלב של קים, היה סיפור ההברזה המתוקשרת של אחיה הצעיר, רוב קרדשיאן, הסובל מבעיית השמנה ודיכאון בשנים האחרונות, מיום החתונה של אחותו המפורסמת להחריד.

עוד שתיים שהבריזו בצורה מתוקשרת לקים מהחתונה היו ביונסה והנכס הלאומי הפרטי שלנו, בר רפאלי. בגלל זה נורא היה קשה לנו להתעלם מהעובדה שגם מיום החתונה המצופה של ציון ברוך ויאנה יוסף, רפאלי נעדרה.

רפאלי וברוך היו ידועים תקופה ארוכה כחברים טובים, עד כדי כך שרפאלי ליהקה את ברוך לככב לצדה בקמפיין של קרולינה למקה, החברה בה היא גם מכהנת כפרזנטורית ושותפה לבעלות.

מאז ברוך הוחלף באח הלוהט של בר, דור רפאלי, ועל פי פרסומים שונים, ימי החברות הטובה בין השניים מאחוריהם. אולם בכל זאת, כשמדובר בחתונה, הכללים הם הרי לגמרי אחרים. לצערנו, היום המיוחד של ציון לא גרם לקרבה מחודשת בין השניים כי רפאלי הייתה הסלב היחידה בערך שלא נכחה באיזור. 

אז לקראת סיום שנת 2014 ומעבר חלק לשנה חדשה מלאה בחתונות עמוסות כוכבים, הברזות, נישואים ושאר הדברים שעושים את חיינו כה מלאים, אנחנו משאירים בידכם את ההכרעה הגדולה מכל - איזו הברזה הייתה קשה יותר?

בר רפאלי וציון ברוך הנשיקה (צילום: אייל נבו)
זוכרים את הקמפיין ההוא? | צילום: אייל נבו
בר רפאלי וציון ברוך בקמפיין ראשון ביחד (צילום: צ'ינו פפראצי)
פחות יתחבקו ככה היום | צילום: צ'ינו פפראצי
רוב קרדשיאן שמן
העדיף להסתגר בבית. קים ורוב

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +