עד כה הסיבות שאיגדו את נופר מור ודנית גרינברג באותו מחנה היו הלחנה וכוריאוגרפיה לשיר המפורסם של לינור ואהבה חסרת פרופורציות לאליאב אוזן. עכשיו יש להן סיבה נוספת: את האייטם הזה שתיהן לא יאהבו.

זוכרים שאליאב ברגעיו האחרונים בבית "האח הגדול" החליט לנהל שיחת נפש עם האח הגדול? כי אנחנו זוכרים. אנחנו זוכרים בעיקר שהוא טרח להבהיר ולא בפעם הראשונה, כי הוא בכלל היה אמור להיות עם אנה בזוגיות.

לא פעם אליאב טען כי הקשר עם דנית התגלגל במקרה. למי שלא זוכר, אותה "מקריות" מדוברת התרחשה באותו ליל שכרות שרתם את אליאב לדנית למה שנראה לו אז כמו נצח, ואת אנה לאחי בקשר שלא צלח ליותר מעשר דקות. 

ממש לא טוענים שבין השניים מתפתח משהו רומנטי, במיוחד לאור הפומביות החדשה ביחסים של אליאב עם נופר. אנחנו כן מופתעים מהעובדה שהשניים יצאו לבלות ערב לילי יחד עם קבוצת חברים.

עוד ב-mako סלבס:

בשבת בערב, מסיבת יום הולדת של חבר גרמה לאליאב להגיע לבר ה"אלפאבית" בתל אביב ביחד עם אנה, שאף עבדה שם תקופה לפני שנכנסה לבית "האח הגדול", כדי להעביר לילה של אלכוהול וחברים על הבר.

אמנם מדובר בערב ידידותי בלבד, כשבין היתר בילו באותה קבוצת חברים גם סופי ואייל טייב, אבל אנחנו בטוחים שדנית לא תאהב לשמוע שהחברה הכי טובה שלה לבית, זו שידעה הכול על הקשר הסבוך, תעביר איתו ערב חברי וקרוב כאילו לא קרה דבר.

שלא תטעו, הבילוי המשותף ממש לא מעיד על מצב היחסים בין נופר לאליאב, שעדיין נמצאים לגמרי ביחד. אחרי שהמשיכו את הבילוי ממסיבת יום ההולדת שלו לסוף שבוע בייתי יחד, בערב שבת השניים נפרדו לטובת הבילוי של אוזן עם אנה.

אנה בול ואליאב אוזן (צילום: אורון קנלשטיין)
כולם התבלבלו או שרק שניכם התבלבלתם קצת? | צילום: אורון קנלשטיין

אליאב מדבר על אנה (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
תכנן בכלל על זוגיות עם אנה. אליאב מתוודה | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

האח הגדול (צילום: צי'נו)
חברות הכי טובות? לא בטוח | צילום: צי'נו

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +