רק לפני שבועות ספורים סיפרנו לכם על האיחוד הדרמטי של דנית גרינברג ואליאב אוזן, כשנפגשו, במקרה או שלא, במסיבת הברית של יאן גולן, ממנה חזרו יחד הביתה.

מאז היא הספיקה לטוס לחו"ל, הוא שב לענייניו ואף לבילוי מפתיע עם אנה בול, ובגזרת השניים נרשם שקט מוחלט כאשר הם לא נצפו שוב יחד ואף לא דיברו זה על זו בפרהסיה.

עכשיו אנחנו כבר מבינים שהשקט הזה הוא ממש לא מה שנראה כי למעשה, אחרי חמישה חודשים של (כמעט נתק) ביניהם, דנית ואליאב לגמרי ביחד.

עוד ב-mako סלבס:

למי שהספיק להדחיק את הסיפור, כשגרינברג יצאה מבית האח הגדול, היא יצאה בגפה בעוד שנופר מור, היריבה על לבו, יצאה לזרועותיו של אליאב במה שנראה כמערכת היחסים המוכחשת ביותר בעולם. על אף כי מעולם לא אישרו זאת, גילינו לכם לראשונה, קצת אחרי הגמר, כי מור ואוזן מנהלים זוגיות בסתר.

הקשר בין מור לאוזן לא צלח, כאשר לאחר כחודשיים השניים הפרידו כוחות תוך שהם מקפידים לשמור על התעלמות הדדית ומופגנת במיוחד זה מזו כשהגיעו לאירועים משותפים. 

במקביל, גרינברג עברה לא מעט שינויים בחייה כאשר החלה להגיש פינה משלה בערוץ 24 ועזבה את בית הוריה לטובת דירה תל אביבית עם הבסטי מימי האח, אנה.

עכשיו השניים החליטו כנראה שעבר מספיק זמן והגיע הזמן לשים את העבר מאחוריהם באופן רשמי. מקורות מדווחים כי בתקופה האחרונה הם מבלים את כל זמנם הפנוי יחד כשהם בוחנים את תחילת הזוגיות המוכחשת ביניהם.

למה מוכחשת? ובכן, השניים מודעים לביקורת לה יזכו מהסביבה בעקבות היוודעות הקשר ביניהם. בהתחשב בביקורת השלישית המצופה מהסביבה, בייחוד מהוריה של גרינברג, שלא הסתירו את דעתם השלילית על אוזן ועל ההתרחשויות בין השניים בתקופת האח, אנחנו מאוד לא מופתעים מהפרופיל הנמוך שהם שומרים.

אז למרות שאנחנו מבינים את הצורך בדיסקרטיות, זה קצת פחות עזר להם כשקיבלנו מידע מעניין במיוחד לפיו השניים יצאו יחד מהבית לבילוי זוגי. כמעט ולא האמנו אבל כשצלם הפפראצי שלנו תיעד אותם במסעדה תל אביבית, זה כבר היה ברור. השניים יחד.

יש לציין כי בסביבתה של גרינברג, מקורבים מקפידים להכחיש את הזוגיות ולהבהיר כי מדובר בידידות בלבד. מצדו של אוזן דווקא, גורמים מדווחים כי העניין נכון לגמרי. 

דנית, זוגיות?

"אין תגובה".

אליאב?

"אין תגובה".

האח הגדול (צילום: ברק פכטר)
הגיע בגפו? | צילום: ברק פכטר
האח הגדול (צילום: ברק פכטר)
ווי ט'ינק נוט | צילום: ברק פכטר
האח הגדול (צילום: ברק פכטר)
זה בסדר, אתם יכולים להתנשק, אנחנו כבר יודעים | צילום: ברק פכטר
האח הגדול (צילום: ברק פכטר)
שלום לך, דנית | צילום: ברק פכטר
האח הגדול (צילום: ברק פכטר)
די ממי, תרימי את הראש, כבר עלינו עליכם | צילום: ברק פכטר
האח הגדול (צילום: ברק פכטר)
עצה לפעם הבאה - את היד על הפנים | צילום: ברק פכטר
האח הגדול (צילום: ברק פכטר)
אבל עם כל הנוצץ הזה, אין לך סיכוי להתחבא | צילום: ברק פכטר
_OBJ _OBJ _OBJ

 mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +